Neohodnoceno

SMART BROTHERS MK-2866 5MG 180 CAPS

Smart Brothers MK-2866 180 caps SARM ostarine je produkt, který podporuje budování čisté svalové hmoty, ale nejen to. V závislosti na vašich tréninkových cílech vám ostarine pomůže zbavit se přebytečné tukové tkáně a zdůrazní vaše svaly. Produkt je ideální pro masové období, které je zaměřeno na růst kvalitní svalové tkáně. Pokud chcete výraznou podporu pro váš trénink, ostarine vám zajistí velmi dobré výsledky

Skladem
Kód: 2272
Značka: Smart Brothers
1 350 Kč –22 % 1 050 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Smart Brothers MK 2866 5mg 180 caps
1 350 Kč –22 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Smart Brothers MK-2866 180 caps SARM ostarine

Smart Brothers MK-2866 180 caps SARM ostarine je produkt, který podporuje budování čisté svalové hmoty, ale nejen to. V závislosti na vašich tréninkových cílech vám ostarine pomůže zbavit se přebytečné tukové tkáně a zdůrazní vaše svaly. Produkt je ideální pro masové období, které je zaměřeno na růst kvalitní svalové tkáně. Pokud chcete výraznou podporu pro váš trénink, ostarine vám zajistí velmi dobré výsledky.

Co je Ostarine ?

Ostarine, jinak nazývaný MK-2866, je selektivní modulátor androgenního receptoru (SARM). Chemicky je příbuzný testosteronu, ale funguje jinak, díky čemuž je pro uživatele jedinečný a bezpečný. Ostarine je oblíbený zejména mezi kulturisty a sportovci díky své schopnosti stimulovat růst svalové hmoty a současně redukovat tělesný tuk.

Jak Ostarine funguje ?

Smart Brothers MK-2866 funguje tak, že selektivně aktivuje androgenní receptory ve svalech. To vede ke zvýšené syntéze bílkovin, což se následně promítá do rychlejšího růstu svalové hmoty. Náš produkt zároveň pomáhá urychlit metabolismus, což podporuje redukci tělesného tuku. To je kombinace, která vám pomůže dosáhnout působivých výsledků v krátkém čase.

Pro koho je Ostarine určen ?

 

Náš produkt je ideální pro širokou škálu lidí. Pokud jste kulturista, sportovec nebo prostě člověk, který si chce zlepšit postavu a fyzickou kondici, Smart Brothers MK-2866 může být pro vás to pravé. Z našeho doplňku mohou těžit začátečníci i pokročilí uživatelé.

Smart Brothers MK-2866 180 caps SARM ostarine zložení: 

1 porce, 1 kapsle:

Ostarine – MK2866 – 5 mg – je oblíbená složka doplňků stravy, která je určena k podpoře budování svalové hmoty a zlepšení fyzického výkonu. Jedná se o selektivní modulátor androgenních receptorů (SARM), který se váže na androgenní receptory ve svalové a kostní tkáni a napodobuje účinky testosteronu. MK2866 má mnoho výhod oproti anabolickým steroidům, jako je nižší riziko nežádoucích účinků, lepší biologická dostupnost a snadnější dávkování. MK2866 mohou používat muži i ženy, kteří chtějí zvýšit svou sílu, vytrvalost a tvarování těla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu