3 hodnocení

Swiss Pharmaceuticals RAD 150 60 caps

Swiss Pharmaceuticals RAD 150 RAD-150 od Swiss Pharmaceuticals je nová formulace. Splňuje nejvyšší potřeby profesionálních silových sportovců. Je také považován za jeden z nejúčinnějších SARM. Mezi jeho výhody patří stimulace masivního nárůstu svalové hmoty a tělesné síly.

Skladem
Kód: 70487
1 690 Kč –16 % 1 419 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Swiss Pharmaceuticals RAD 150 60 caps
1 690 Kč –16 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Swiss Pharmaceuticals RAD 150 RAD-150 od Swiss Pharmaceuticals je nová formulace. Splňuje nejvyšší potřeby profesionálních silových sportovců. Je také považován za jeden z nejúčinnějších SARM. Mezi jeho výhody patří stimulace masivního nárůstu svalové hmoty a tělesné síly. Navíc má podobné účinky jako testosteron a neovlivňuje negativně tělo jako anabolické androgenní steroidy a další sloučeniny. Jen pro připomenutí, RAD-140 se poprvé objevil jako bezpečnější alternativa k substituční terapii testosteronem. V současné době byl vyvinut RAD-150 od společnosti Swiss Pharma , aby zvýšil výhody předchozí sloučeniny. Neméně důležité je, že obě směsi jsou podobné ve struktuře a působení. RAD-150 (TLB-150) je však anabolický ester. Struktura obsahuje další benzoátovou esterovou skupinu, takže zvýšená alkalita činí sloučeninu stabilnější. Kromě toho je více podobný přirozenému testosteronu, takže se rychleji váže na androgenní receptory. Velmi důležitý fakt, bezpečnější je používat v cyklech 12 – 18 týdnů. Díky své esterifikaci během chemické syntézy patří RAD-150 do třídy sloučenin známých jako anabolické estery. Všeobecně se zkoumá esterifikace testosteronu, aby byly hladiny testosteronu v séru stabilnější. Tato verze má tedy odolnější účinek. Proto můžete v případě potřeby snížit frekvenci dávkování, protože má poločas rozpadu v těle 48 hodin. Také Swiss Pharma RAD-150 má mnoho dalších výhod, protože jde o stabilní sloučeninu a dobře se vstřebává. Na druhou stranu má jen málo nebo žádné vedlejší účinky, pokud se užívá podle pokynů. Swiss Pharmaceuticals RAD 150 Výhody na první pohled: Podporuje růst čisté svalové hmoty Rychlá regenerace svalů Neovlivňuje nepříznivě lipidový profil Zlepšuje vývoj svalů Zlepšuje libido Nezpůsobuje plešatost, gynekomastii ani zadržování tekutin Má vysokou míru vstřebávání a je velmi stabilní Nebolí játra v žádném případě Získejte Swiss Pharmaceuticals RAD 150 přímo zde v našem internetovém obchodě s doplňky stravy a sportovními doplňky! Doporučené dávkování: Výrobce doporučuje: Užívejte 1-2 kapsle denně. Kurz trvá od 6 do 8 týdnů. Nepřekračujte 6 tobolek za 24 hodin a neužívejte nepřetržitě déle než 8 týdnů. Používejte s 4týdenní přestávkou mezi cykly. Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento přípravek by měli užívat pouze zdraví dospělí ve věku 18 let nebo starší. Doplňky stravy nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě. Swiss Pharmaceuticals RAD 150 Složení a nutriční informace: Velikost porce: 1 kapsle Počet porcí na obal: 60 porcí Balení: 60 kapslí RAD150: 10 mg (25,3R)-3-(-(4-kyanofenil)-1.3.4-oxadiazol- 2yl)-3((2-methyl-3chlor-4-kyanferyl)amin)-2-propylalkohol-benzoát Další složky: želatina (kapsle), stearan hořečnatý. *%RDA = procento doporučené denní dávky (na základě denní potřeby 2000 kalorií).

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu