Neohodnoceno

German Medico Anavar 90 caps

Anavar od GERMAN MEDICO vyniká jako výjimečný prohormonový doplněk určený k podpoře budování svalů. Byl vyvinut speciálně pro podporu růstu svalů a obsahuje hormon Oxandrolone, běžně známý jako Anavar, který je široce uznáván v kulturistické komunitě. Jako člen skupiny anabolických steroidů je Oxandrolone uznávaný pro své anabolické účinky na svaly.

Skladem
Kód: 2335
Značka: German Medico
2 000 Kč –12 % 1 750 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
GERMAN MEDICO Anavar
2 000 Kč –12 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Anavar od GERMAN MEDICO vyniká jako výjimečný prohormonový doplněk určený k podpoře budování svalů. Byl vyvinut speciálně pro podporu růstu svalů a obsahuje hormon Oxandrolone, běžně známý jako Anavar, který je široce uznáván v kulturistické komunitě. Jako člen skupiny anabolických steroidů je Oxandrolone uznávaný pro své anabolické účinky na svaly. Funguje tak, že podporuje růst svalů, zvyšuje svalovou hmotu prostřednictvím stimulace produkce bílkovin a zároveň pomáhá při spalování tuků a definování postavy.

GERMAN MEDICO Anavar obsahuje vysoce kvalitní Oxandrolone v ideální dávce pro dosažení maximálních výsledků. Tento účinný doplněk podporuje růst svalové hmoty, zvýšení síly a urychlenou regeneraci po tréninku. Se svým nižším androgenním účinkem ve srovnání s jinými steroidy je GERMAN MEDICO Anavar vhodnou volbou pro ženy, které chtějí zvětšit svalovou hmotu a dosáhnout definice těla, aniž by se setkaly s nežádoucími vedlejšími účinky. Jako optimální možnost pro kulturisty a fitness nadšence, kteří si přejí výjimečné budování a tvarování svalů, by měl být Anavar používán ve spojení s vhodným cvičebním režimem a dobře vyváženou stravou, je neuvěřitelně účinným prohormonovým doplňkem, který optimalizuje růst svalů a definici postavy, takže je vynikající volba pro ty, kteří se snaží dosáhnout svých fitness cílů, díky optimálnímu dávkování Oxandrolonu a schopnostem urychlit regeneraci.

Výhody Anavaru
Budujte svalovou hmotu
Pro obrovský nárůst výkonu
Podporuje spalování tuků
Pro obrovskou svalovou pumpu
Pro rychlou regeneraci
Suché, definované svaly
Výkon a výkon se mohou zvýšit
Zvyšuje hladinu oxidu dusnatého
Doporučené dávkování:

Výrobce doporučuje:
Užívejte 1-2 kapsle denně s 250 ml vody. Vyšší dávkování pro pokročilé uživatele je třeba konzultovat s lékařem nebo specialistou. German Medico nenese odpovědnost za žádné zdravotní problémy způsobené nesprávným dávkováním.

Tento produkt je určen ke konzumaci pouze zdravým dospělým mužům ve věku 21 let nebo starším. Před použitím tohoto produktu se poraďte s lékařem. Vyhněte se používání tohoto produktu, pokud máte již existující zdravotní potíže a/nebo užíváte nějaké léky a/nebo jiné doplňky stravy. Přestaňte používat a v případě jakýchkoli problémů se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou velikost porce. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

Anavar Ingredience

Velikost porce: 1-2 kapsle
Počet porcí na nádobu: 90/45 porcí
Balení: 90 kapslí

Anavar Blend: 900 mg
S-(2 boronoethyl) L-cystein HC1 [BEd] 2-(S)-amino-6-boronohexanová kyselina (ABM, kreatinnitrát, kreatin HC1, L-arginin HC1, inosin ethylester, adenosintrifosfát, 25-R- Spirostan-5A-Diol-6-One-3-One, dehydroepiandrosteron acetát, dehydroepiandrosteron propionát, 5a-hydroxylaxogenin acetát, 6-keto-diosgenin acetát, 20-hydroxyecdyson dekanoát, 1-lone, naandrostenolone, 1-lone, Epirostenolone 6,7-dihydroxybergamottin, Quebracho Blanco HCI
Další přísady: bio rýže, rýžová mouka, želatina (hovězí), stearát hořečnatý.

*Denní hodnota je stanovena doporučeným dávkováním

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu