Neohodnoceno

German Medico Dianabol 90 kapslí

Dianabol je špičkový prohormonový doplněk, speciálně vytvořený pro hardcore kulturisty a sportovce, kteří chtějí optimalizovat výsledky při budování svalů. Obsahuje methandienone nebo methandrostenolon, silný androgen známý pro své schopnosti posilovat svaly. Tento dobře známý anabolický steroid, oblíbený ve světě kulturistiky, pomáhá zadržovat dusík v těle, a tím katalyzuje růst svalů.

Skladem
Kód: 2347
Značka: German Medico
2 300 Kč –13 % 1 995 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
GERMAN MEDICO Dianabol
2 300 Kč –13 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Dianabol je špičkový prohormonový doplněk, speciálně vytvořený pro hardcore kulturisty a sportovce, kteří chtějí optimalizovat výsledky při budování svalů. Obsahuje methandienone nebo methandrostenolon, silný androgen známý pro své schopnosti posilovat svaly. Tento dobře známý anabolický steroid, oblíbený ve světě kulturistiky, pomáhá zadržovat dusík v těle, a tím katalyzuje růst svalů. Dále zvyšuje syntézu bílkovin pro rychlejší a efektivnější rozvoj svalů.

Dianabol od GERMAN MEDICO se vyznačuje neuvěřitelně účinným prohormonovým doplňkem schopným urychlit vaši fitness cestu. Je to zvláště cenné pro fitness nadšence a kulturisty, kteří chtějí budovat svaly a zlepšit svůj výkon. Jako syntetický hormon napodobující testosteron nejen zvyšuje svalovou hmotu, ale také posiluje vytrvalost, sílu a regeneraci po tréninku a zároveň napomáhá redukci tělesného tuku.

Výhody Dianabol
- Kombinace anabolických a antiproteolytických látek
- Více síly a svalové hmoty
- Chraňte neporušené svaly
- Zlepšení sportovního výkonu
- Rychlé výsledky
- Doporučené dávkování:

Výrobce doporučuje:

Užívejte 1 kapsli denně s 250 ml vody. Vyšší dávky pro pokročilé uživatele je třeba konzultovat s lékařem nebo specialistou. German Medico nezodpovídá za žádné zdravotní problémy způsobené nesprávným dávkováním.

Tento produkt je určen ke konzumaci pouze zdravým dospělým mužům ve věku 21 let nebo starším. Před použitím tohoto produktu se poraďte s lékařem. Vyhněte se používání tohoto produktu, pokud máte již existující zdravotní potíže a/nebo užíváte nějaké léky a/nebo jiné doplňky stravy. Přestaňte používat a v případě jakýchkoli problémů se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou velikost porce. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

Složení Dianabol

Velikost porce: 1 kapsle
Porce na nádobu: 90 porcí
Balení: 90 kapslí

Směs DIANABOL: 435 mg*
Rhaponticum Carthamoides 100:1 extrakt, Ajuga Turkestanica extrakt, 7-isopropoxyisoflayon 3B-Hydroxy-5-androstadien-17-one acetát, 3B-hydroxy-5- androstadien-17 – jeden, Androsteron 3B-4-androstad-hydroxy-1 17-one, Dioscorea Makino 50-67:1 extrakt, 5-Methoxy-7-Isoflayone
Další ingredience: bio rýže, rýžová mouka, želatina (hovězí), stearát hořečnatý

*Denní hodnota je stanovena doporučeným dávkováním

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu