1 hodnocení

Dynamite Supplements Gw 501516 60 caps

Cardarine je většině lidí pravděpodobně známější než GW-501516. Ale nic jiného není v přípravě SARM. S dávkou 10 mg na kapsli získáte pevný a hlavně kvalitní produkt, který vás efektivně podpoří při budování svalů. Cardarine není populární pouze mezi silovými sportovci a kulturisty. Díky účinku zvyšujícímu vytrvalost se nyní i jiní sportovci spoléhají na SARM GW-501516. Kromě tvrdých a vypouklých svalů si můžete všimnout také obrovského efektu spalování tuků.

Skladem
Kód: 76366
1 300 Kč –13 % 1 120 Kč
Kategorie: Hubnutí a Rýsování
Hmotnost: 0.1 kg
Dynamite Supplements Gw 501516 60 caps
1 300 Kč –13 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Dynamite Supplements GW 501516 

Cardarine je většině lidí pravděpodobně známější než GW-501516. Ale nic jiného není v přípravě SARM. S dávkou 10 mg na kapsli získáte pevný a hlavně kvalitní produkt, který vás efektivně podpoří při budování svalů. Cardarine není populární pouze mezi silovými sportovci a kulturisty. Díky účinku zvyšujícímu vytrvalost se nyní i jiní sportovci spoléhají na SARM GW-501516. Kromě tvrdých a vypouklých svalů si můžete všimnout také obrovského efektu spalování tuků. Zkratka SARM znamená selektivní modulátory androgenových receptorů. V případě Cardarine (GW-501516) je to metabolický aktivátor, který se přesně selektivně zaměřuje na receptor δ (PPARδ) aktivovaný peroxisomovým proliferátorem s vysokou afinitou a účinností. A tím se odlišuje jako agonista PPARδ. Protože SARM jsou v zásadě nehormonální, máte mnohem méně vedlejších účinků, než byste měli při užívání anabolických steroidů nebo prohormonů. Svalové přírůstky, vylepšená vytrvalost a ztráta tělesného tuku jsou stále úžasné.

Stručný přehled výhod Dynamite Supplements GW-501516: Vysoce kvalitní přípravek SARM s 10 mg Cardarinu (GW-501516) na kapsli urychluje hromadění tvrdé vypouklé svalové hmoty Výrazně zvyšuje vytrvalost a výkon nastartuje spalování tělesného tuku Žádné

Navrhované použití: Výrobce doporučuje: 1 kapsle dvakrát denně. Maximálně 4 týdny, pak přestávka nejméně 1 až 2 týdny. Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento výrobek by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a rozmanité stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě. Dynamite Supplements GW-501516 10mg & C modrá 1, FD & C červená 40 *% RDA = procento doporučeného denního příjmu (na základě denní potřeby 2 000 kalorií)

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu