3 hodnocení

NEW Dark Labs Crack Diamond Edition 25 porcí

Chcete zažehnout své cvičení výbušnou energií a soustředěním? Pozdravte Dark Labs Crack Diamond, předtréninkovou bestii s úderem v každé nahrávce. S 25 porcemi na nádobu není tento vzorec pro slabé srdce.

Skladem
Kód: 2407
Značka: Dark Labs
1 400 Kč –16 % 1 175 Kč
Kategorie: Americké
Hmotnost: 0.1 kg
CrackDiamondFront
Akce Novinka
1 400 Kč –16 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Chcete zažehnout své cvičení výbušnou energií a soustředěním? Pozdravte Dark Labs Crack Diamond, předtréninkovou bestii s úderem v každé nahrávce. S 25 porcemi na nádobu není tento vzorec pro slabé srdce.

Pojďme si rozebrat, co je uvnitř:

L-Citrulin: Při dávkách 5 000 mg je to váš booster oxidu dusnatého, který vám napumpuje, že máte pocit, jako by vaše svaly prorazily kůži – v dobrém slova smyslu. Je to hrdina, který bojuje s únavou, zatímco vy vymačkáte další opakování.

Beta Alanine: Chtěli jste se někdy cítit jako bzučící energetická koule? To je 5000 mg beta alaninu v práci. Mravenčení je skutečné a signalizuje, že úroveň vaší odolnosti dosáhne nových výšin, což vám umožní tvrději a déle cvičit.

L-tyrosin: S 1000 mg je to jako zenový mistr pro váš mozek uprostřed bouře liftingu. Pomáhá vám soustředit se, abyste mohli sladit mysl a svaly pro dokonalou formu a koncentraci.

Agmatine: To je místo, kde kouzlo 1000 mg pomáhá regulovat syntézu oxidu dusnatého a potenciálně zvyšuje průtok krve do svalů pro pevný, opuchlý vzhled.

B-fenylethylamin HCL: 500 mg pro potenciální zvýšení vaší nálady a energetické hladiny. Je to jako roztleskávačka pro vaše neurotransmitery, která zajišťuje, že jste ve správném prostoru pro vražedné cvičení.

Bezvodý kofein: Klasický budík s 350 mg, který zdokonaluje vaši bdělost a dodává tolik potřebnou energii, abyste získali sílu během náročných tréninků.

Extrakt z Juglans Regia: S 250 mg se předpokládá, že funguje synergicky s kofeinem a poskytuje prodloužený energetický efekt, který vás udrží v chodu, aniž by došlo k havárii.

Theobromine: Není to jen pro milovníky čokolády. Při 150 mg působí jako skvělý kofeinový bratranec, který vám poskytne hladší a méně intenzivní přísun energie.

Dicafeine malát (75 % kofeinu): 100 mg jako doplněk bezvodého kofeinu, který vám poskytuje trvalé uvolňování energie, které pomáhá vyhnout se obávanému propadu po kofeinu.

Kofein citrát (50 % kofeinu): Dalších 100 mg, které se nastartují rychleji než váš tradiční kofein a připraví půdu pro okamžitý 

pro okamžitý nárůst energie.

Halostachine: Při dávce 100 mg to považujte za raketu, o které jste nevěděli, že ji potřebujete a která může zvýšit vaši energetickou hladinu a metabolismus.

Kanna (Extrakt ze Sceletium Tortuosum): 75 mg potenciálně napomáhá odolnosti vůči stresu. Je to jako když se zchladíte, zatímco se stále zahříváte, udržíte si mysl čistou a soustředěnou.

Piperin: S 15 mg to není jen zvýrazňovač chuti – může to být průvodce biologickou dostupností, který zajistí, že se všechny tyto složky vstřebávají efektivněji.

Proč brát Dark Labs Crack Diamond?

Protože je to spojenec, kterého chcete mít ve svém rohu, když se snažíte získat tyto zisky. Preworkout Crack Diamond je pečlivě navržen tak, aby vám pomohl dosáhnout laserově ostrého zaostření, trvalé výdrže a neuvěřitelné pumpy, díky které se budete cítit neporazitelní. Ideální pro ty, kteří to myslí s tréninkem do stratosféry vážně. Nenechte se mýlit, je silný – navržený pro oddané, kteří chtějí rozdrtit své cvičení, rozbít plošiny a vytvarovat postavu, která je stejně impozantní jako jejich odhodlání. Pokračujte, přijměte výzvu Dark Labs Crack Diamond a uvidíte, jak jasně můžete zářit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu