Neohodnoceno

Cartel Labz S - 23 80 kapsli

    • Obsah dvojbalení: 1 x 80 kapslí
    • Účinná látka: 10 mg S-23  / 1 tobolka

Říká se, že SARM S-23 pozitivně ovlivňuje svaly a kosti díky jeho tkáňově selektivním anabolickým účinkům a nepřichází s androgenními účinky, které pocházejí z jiných anabolických androgenních steroidů (AAS). Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
7.12.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 1947
Značka: Cartel Labz
1 990 Kč –13 % 1 740 Kč
Kategorie: Objem a síla
S23
1 990 Kč –13 %

Říká se, že SARM S-23 pozitivně ovlivňuje svaly a kosti díky jeho tkáňově selektivním anabolickým účinkům a nepřichází s androgenními účinky, které pocházejí z jiných anabolických androgenních steroidů (AAS).

 

Základní informace

  • Cartel Labz je farmaceutická společnost, která se specializuje na sarmy a prohormony, takže dává smysl, aby zkoumaly S-23 a další selektivní modulátory androgenních receptorů (SARM)
  • zájem GTX o S-23 je založen na tvrzeních, že SARM má vlastnosti potlačující spermie, které by jej mohly kvalifikovat jako první mužskou antikoncepci na světě
  • výsledky výzkumu dosud prokázaly pozitivní korelaci mezi příjmem S-23, růstem svalové hmoty a úbytkem tuku
  • namísto zvětšení prostaty ve skutečnosti zmenšuje její velikost, což je skvělá zpráva pro ty z vás, kteří se obávají jejích možných účinků na prostatu

  

Balení: 60 kapslí

 

Dávkování:

Doporučené dávkování je 1–2 kapsle denně. Pokročilí uživatelé mohou používat 3 kapsle denně.

 

Upozornění:

Doplněk výživy není vhodný pro ženy a osoby mladší 18 let a těhotné nebo kojící ženy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nekombinujte s alkoholem a jinými drogami ani s výrobky podobného typu. Neužívejte v případě zdravotních problémů. Podobu užívání tohoto produktu dbejte na zvýšený denní příjem tekutin. Skladujte na tmavém suchém místě a mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: