1 hodnocení

Cartel Labz Cardarine GW 501516 100 kapsli

Šílená dávka energie, silně antikatabolické účinky a současně spalování tuků. CARDARINE nebo GW501516 je selektivní modulátor androgenního receptoru a patří do kategorie produktů se silnými anabolickými účinky. Byl vyvinut jako bezpečná alternativa pro srdeční a metabolické stavy. CARDARINE pomáhá zachovat svalovou hmotu při hubnutí.

Skladem
Kód: 62364
Značka: Cartel Labz
2 000 Kč –12 % 1 750 Kč
Kategorie: Hubnutí a Rýsování
Hmotnost: 0.1 kg
Cartel Labz Cardarine GW 501516 100 kapsli
2 000 Kč –12 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Cartel Labz Cardarine GW 501516 PREMIUM USA SARM CARDARINE ( ENDUROBOL / GW 501516 ) 10 mg 

Šílená dávka energie, silně antikatabolické účinky a současně spalování tuků. CARDARINE nebo GW501516 je selektivní modulátor androgenního receptoru a patří do kategorie produktů se silnými anabolickými účinky. Byl vyvinut jako bezpečná alternativa pro srdeční a metabolické stavy. CARDARINE pomáhá zachovat svalovou hmotu při hubnutí. Se zvýšenou výdrží a výkonem budete spalovat mnohem více kalorií. Je také známý pro posílení metabolismu. Může vám pomoci využít uložený tuk k energii a urychlit odbourávání tuků. Cardarine zvyšuje vaši výdrž a pomáhá maximalní výkonnosti.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Používejte 1 kapsli denně. Jakékoli vyšší dávkování by mělo být konzultováno s odborníkem. SARM produkty jsou určeny výlučně na výzkumné a vědecké účely. Nejsou doplňkem stravy ani lékem. E-shop nenese odpovědnost za zdravotní problémy způsobené nesprávným dávkováním / užíváním.

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu