2 hodnocení

Brutal Labz Myoking Liquid YK-11 | 30 ml

Selektivní modulátor androgenního receptoru šarm Zvýšení síly a vytrvalosti pro výkonově orientovaných uživatelů V tekutém stavu je extrémně rychle vstřebatelný

Skladem
Kód: 62422
Značka: Brutal Labz
1 350 Kč –17 % 1 115 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Brutal Labz Myoking Liquid YK-11 | 30 ml
1 350 Kč –17 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Brutal Labz Myoking Liquid YK - 11 30 ml

Selektivní modulátor androgenního receptoru šarm Zvýšení síly a vytrvalosti pro výkonově orientovaných uživatelů V tekutém stavu je extrémně rychle vstřebatelný

Obsah balení: 30 ml roztok

Účinná látka: AŽ 10 mg YK 11 / ml

Dávkování: 1 ml / den Balení obsahuje 30 ml tekutého roztoku YK 11 a při doporučeném dávkování vydrží přibližně měsíc. Denní dávka se zapije potřebným množstvím vody. Zvýšené dávkování se obecně nedoporučuje, před úpravou dávkování je třeba poradit se s lékařem.

Výrobce neodpovídá za zdravotní komplikace způsobené nadměrným dávkováním.

Tento produkt doporučujeme v rámci prevence kombinovat s produktem HIMALAYA Liv. 52, který podporuje správné fungování jater. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Výhody produktu: buduje svalovou hmotu a podporuje vytrvalost poskytuje vyšší anabolický efekt než testosteron v tekutém stavu je velmi rychle vstřebatelný urychluje regeneraci svalů po tréninku nepodporuje hromadění vody ve svalové tkáni nemá vedlejší účinky Pro koho je určen: osoby s nízkou hladinou testosteronu (zdravotní důvody, užívání anabolických steroidů apod.) kulturisté, kteří se snaží o přemostění steroidních cyklů osoby náchylné na vznik gynekomastie (zduření prsů) Podobné produkty: Umbrella Labs YK - 11 Liquid | 30 ml German Pharma YK 11 | 60 kapslí Swiss Pharmaceuticals YK 11 | 60 kapslí. Tento produkt vám poskytne maximální účinek pouze jako součást dobře nastavené a vyvážené stravy. Při používání tohoto produktu doporučujeme zařadit do stravy aminokyseliny (BCAA), proteiny a gainery.

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu