3 hodnocení

Brutal Labz Gainz Liquid GW – 501516 30 ml

Multikomponentný anabolický prohormon Podporuje tvorbu suché a pevné svalové hmoty Zvýšení síly a vytrvalosti pro výkonově orientovaných uživatelů V tekutém stavu je extrémně rychle vstřebatelný

Skladem
Kód: 62430
Značka: Brutal Labz
1 270 Kč –12 % 1 115 Kč
Kategorie: Hubnutí a Rýsování
Hmotnost: 0.1 kg
gainz brutal
1 270 Kč –12 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Brutal Labz Gainz Liquid GW - 501516 30 ml

Multikomponentný anabolický prohormon Podporuje tvorbu suché a pevné svalové hmoty Zvýšení síly a vytrvalosti pro výkonově orientovaných uživatelů V tekutém stavu je extrémně rychle vstřebatelný

Obsah balení: 30 ml roztok Účinná látka: AŽ 25 mg GW - 501516 / ml Dávkování: 1 ml / den

Balení obsahuje 30 ml tekutého roztoku 25 mg GW - 501516 a při doporučeném dávkování vydrží přibližně měsíc.

Denní dávka se zapije potřebným množstvím vody. Zvýšené dávkování se obecně nedoporučuje, před úpravou dávkování je třeba poradit se s lékařem. Výrobce neodpovídá za zdravotní komplikace způsobené nadměrným dávkováním. T Tento produkt doporučujeme v rámci prevence kombinovat s produktem HIMALAYA Liv. 52, který podporuje správné fungování jater. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výhody produktu: buduje svalovou hmotu a podporuje vytrvalost poskytuje vyšší anabolický efekt než testosteron v tekutém stavu je velmi rychle vstřebatelný urychluje regeneraci svalů po tréninku nepodporuje hromadění vody ve svalové tkáni nemá vedlejší účinky Pro koho je určen: osoby s nízkou hladinou testosteronu (zdravotní důvody, užívání anabolických steroidů apod.) kulturisté, kteří se snaží o přemostění steroidních cyklů osoby náchylné na vznik gynekomastie (zduření prsů)

Tento produkt vám poskytne maximální účinek pouze jako součást dobře nastavené a vyvážené stravy. Při používání tohoto produktu doporučujeme zařadit do stravy aminokyseliny (BCAA), proteiny a gainery.

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu