Neohodnoceno

Brawn Nutrition - LGD 4033 60 Caps

SARM LGD Brawn Nutrition SARM LGD Brawn Nutrition je účinný doplněk pro budování svalů obsahující SARM ligandrol (LGD-4033). Ligandrol LGD-4033 je jedním z nejpopulárnějších selektivních modulátorů androgenních receptorů (SARM) na trhu. Tato sloučenina vám pomáhá budovat svalovou hmotu, rozvíjet hustší svalovou tkáň, zvyšovat zvedací kapacitu a zhubnout během dietní fáze.

Momentálně nedostupné
Kód: 63850
Značka: Brawn Nutrition
1 270 Kč –15 % 1 070 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Brawn Nutrition - LGD 4033 60 Caps
1 270 Kč –15 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

SARM LGD Brawn Nutrition SARM LGD Brawn Nutrition je účinný doplněk pro budování svalů obsahující SARM ligandrol (LGD-4033). Ligandrol LGD-4033 je jedním z nejpopulárnějších selektivních modulátorů androgenních receptorů (SARM) na trhu. Tato sloučenina vám pomáhá budovat svalovou hmotu, rozvíjet hustší svalovou tkáň, zvyšovat zvedací kapacitu a zhubnout během dietní fáze. SARM LGD je účinný, selektivní modulátor androgenního receptoru, ale nemá steroidní strukturu. Funguje na principu spojení s androgenním receptorem, což následně vede ke zvýšeným anabolickým procesům v kosterním svalstvu, což má za následek přibírání na váze. Ligandrol je pravděpodobně nejsilnější legální anabolický steroid na trhu objevený v lékařské oblasti. SARM LGD od Brawn Nutrition je zaměřeno na ty, kteří chtějí dovést své doplňky výživy na nejvyšší úroveň technologie, a také na ty, kteří již vyzkoušeli vše na trhu a hledají nejsilnější doplňky dostupné na trhu. Výhody Brawn Nutrition SARM LGD na první pohled: silný nárůst čisté svalové hmoty v krátkém čase Zabraňuje rozpadu svalů minimální vedlejší účinky zlepšuje regeneraci lze kombinovat s jinými

SARMs SARM LGD Brawn Nutrition doporučené použití: Doporučené použití Užívejte 2 – 3 kapsle denně. Pro cyklus 10 až 12 týdnů. Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Výživové doplňky by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

 

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu