2 hodnocení

Magnus Pharmaceuticals - Ostarine 100 kapslí

Ostarine od společnosti Magnus Pharmaceuticals, také známé jako MK-2866, je jedním z prvních a nejznámějších selektivních modulátorů androgenových receptorů. (SARM). Ostarine patří do skupiny takzvaných aryl-propionamidů.

Skladem
Kód: 2224
1 250 Kč –12 % 1 090 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
magnus pharma ostarine 100 kapsul
1 250 Kč –12 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Magnus Pharmaceuticals - OSTARINE 100 kapslí

Ostarine od společnosti Magnus Pharmaceuticals, také známé jako MK-2866, je jedním z prvních a nejznámějších selektivních modulátorů androgenových receptorů. (SARM). Ostarine patří do skupiny takzvaných aryl-propionamidů.

Výhody OSTARINE 100 kapsúl (MK-2866) Magnus Pharmaceuticals:

- je typ SARMS pro ohromný růst svalů a odbourávání tuků

- nemá žádné vedlejší účinky a často se používá s anabolickými steroidy,

- zvyšuje vaši sílu a energii

- se často používá jako ochrana svalů během diety

Magnus Pharmaceuticals - OSTARINE 100 kapslí

Magnus - Pharma - Ostarine je 100% anabolický a neměřitelný androgen. Z tohoto důvodu by použití mělo vést ke zvýšení svalové hmoty . Uživatelé hovoří o přírůstku hmotnosti až 5 kg během jednoho cyklu při současném snížení tělesného tuku.

Studie prokázaly, že užívání 25 mg ostarinu denně po dobu 12 týdnů má stejný účinek jako 225 mg testosteronu enanthátu po dobu 20 týdnů. Stejné studie zjistily, že 25 mg ostarinu je asi o 40% účinnější než stejné množství testosteron propionátu.

Další předchozí studie ukázala, že jedinci dostávali 3 mg ostarinu po dobu 12 týdnů a necvičili ani se nestarali o konkrétní stravu. Výsledek na konci 12-týdenní studie byl úžasný: subjekty dokázaly shromáždit v průměru 1,4 kg čisté svalové hmoty a hladiny v krvi a prostatě nebyly podáním nepříznivě ovlivněny. Ostarine.

Magnus Pharmaceuticals - OSTARINE 100 kapsúl použitie:

Navrhované použití
Magnus - Pharma - Ostarín se používá buď k vybudování vysoce kvalitní svalové hmoty, jako ochrana během diety nebo k takzvané rekompozici těla - budování svalů se současným odbouráváním tuku.

Zkušenosti ukazují, že mezi 3 mg a 25 mg ostarinu denně se používá během hromadné fáze v zájmové a profesionální oblasti. Protože poločas rozpadu Ostarinu je 24 hodin, užitá dávka se užívá jednou ráno.

Kdo chce využívat Ostarine jako ochranu svalů během diety, užívá mezi 15 mg a 25 mg, což je také dávka pro Body Recomposition.

Trvání léčby Ostarinem je obvykle 12 týdnů.

Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento výrobek by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a rozmanité stravy.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu