Neohodnoceno

Hi-Tech Pharmaceuticals Halotestin 60 tabliet

Hi-Tech Pharmaceuticals Halotestin 60 tablet je silný prohormonový zásobník, který dokonale zvyšuje úroveň anabolismu a zvyšuje růst čisté svalové hmoty. Doplněk je vynikajícím posilovačem a je ideální během období přibírání na váze a redukce.

Skladem
Kód: 2185
2 100 Kč –11 % 1 850 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
hi tech pharmaceuticals halotestin 60 tabliet
2 100 Kč –11 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Hi-Tech Pharmaceuticals Halotestin 60 tablet je silný prohormonový zásobník, který dokonale zvyšuje úroveň anabolismu a zvyšuje růst čisté svalové hmoty. Doplněk je vynikajícím posilovačem a je ideální během období přibírání na váze a redukce.

Hi-Tech Pharmaceuticals Halotestin 60 tablet je velmi silný produkt založený na třech různých prohormonech, které se zaměřují na podporu budování svalové hmoty. Obsahuje tři silné prohormony se silným anabolickým účinkem, které jsou ideální pro období budování svalové hmoty pro podporu vašich tréninkových aktivit. Silná akce vám pomůže dosáhnout rychlých výsledků. Doplněk poskytuje obrovské zisky svalové síly, podobně jako klasický Halotestin, který patří k farmakologickým činidlům. Není bezdůvodné, že výrobce zde poukázal na účinky klasického steroidu, protože účinky dosažené s HTP Halotestin jsou velmi podobné.

Hi-Tech Pharmaceuticals Halotestinové efekty:

Zvyšuje sílu a velikost
Vysoce účinný anabolický prostředek
Zvyšuje hladinu testosteronu
Zvýšené libido
Zlepšuje vaskularitu
Zvýšení výkonu
Zlepšuje svalovou hustotu
Zvyšuje vytrvalost a zotavení

Komu se doporučuje HTP Halotestin?
Halotestin se doporučuje pokročilým lidem, kteří očekávají silnou akci. Produkt funguje nekompromisně, silně zvyšuje anabolický metabolismus a umožňuje vám dosáhnout významných zisků v suché svalové hmotě v krátké době. Silný účinek je způsoben třemi aktivními sloučeninami, které se navzájem doplňují. Doplněk je vhodný i pro období redukce tukové tkáně. To vám umožní zintenzivnit lipolytické procesy, což vám umožní spálit zbývající tuk na těle dává vaší siluetě extrémní sochu.

Složení:
1 porce, 1 kapsle:
17beta-androstan-3-one,17 a-ol - také nazývaná 17-andro tato látka patří k jednomu z nejnovějších prohormonů, podobně v akci jako 1-testosteron. V lidském těle se přeměňuje na dihydrotestosteron, silný prohormon se silným androgenním účinkem. DHT má vynikající vliv na vysokou hladinu libida, zlepšuje náladu a podporuje růst suché svalové hmoty. A co víc, 17beta-androstan-3-one,17 a-ol také vykazuje aktivitu blokování SHGB, která podporuje hladinu testosteronu.

4-Androstene-3B-ol-17-one- nebo 4-DHEA je předchůdcem testosteronu. V těle se 4-DHEA přeměňuje na testosteron, což nám dává zcela novou příležitost ke zvýšení anabolismu a budování svalové hmoty. Látka má velmi silný účinek na budování svalů, silně podporuje růst svalové síly a umožňuje vám dosáhnout mnohem lepších tréninkových výsledků. 4-Androsten-3B-ol-17-one ne aromatizuje a není přeměněn na estrogen, což umožňuje dosáhnout účinku suchých a tvrdých svalů.

3B-Hydroxyethioallocholan-17-one- také nazývaný epiandrosteron, je prohormon z nemetylované skupiny, což znamená, že je bezpečný pro játra. V těle se epiandrosteron přeměňuje na testosteron, což nám dává podobné účinky jako použití anabolických látek, které jsou založeny na testosteronu. Funguje velmi dobře jako prostředek ke zvýšení svalové hmoty, ale často se používá také k redukci, jako prvek, který pomáhá udržovat svalovou hmotu a dává jí podrobný vzhled.

Dávkování: 2 kapsle denně. 1 kapsle ráno a 1 kapsle odpoledne. Udržujte přibližně 8-hodinový interval mezi porcemi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu