Neohodnoceno

Hero Nutrition Red Pump 425g

Hero Red Pump 425g oxid dusnatý booster je doplněk stravy, který poskytuje komplexní podporu fyzicky aktivním lidem, kteří se snaží maximalizovat tréninkové efekty. Díky své unikátní receptuře, zaměřené na efektivitu a efektivitu, tento produkt účinně podporuje tzv. svalovou pumpu, která vám umožní získat maximální svalový růst během tréninku.

Skladem
Kód: 2410
Značka: Hero Nutrition
1 400 Kč –25 % 1 050 Kč
Kategorie: Americké
Hmotnost: 0.1 kg
RedPumpFront
1 400 Kč –25 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Hero Red Pump 425g NO-BOOSTER bez stimulantů

Hero Red Pump 425g oxid dusnatý booster je doplněk stravy, který poskytuje komplexní podporu fyzicky aktivním lidem, kteří se snaží maximalizovat tréninkové efekty. Díky své unikátní receptuře, zaměřené na efektivitu a efektivitu, tento produkt účinně podporuje tzv. svalovou pumpu, která vám umožní získat maximální svalový růst během tréninku. Důležité je, že no-booster neobsahuje stimulanty, což znamená, že jej lze použít i pozdě večer. Tento efekt můžeme využít i smícháním RED Pump s jinými předtréninkovými suplementy, abychom zvýšili jejich potenciál napumpování svalů.

Hero Red Pump 425g je:
NO-Booster
Zvýšená svalová pumpa
Zvýšená výdrž
Obsahuje Glycerol
Zvýšení svalové síly
Podpora svalové pumpy

Hero Red Pump 425g je výborný doplněk podporující svalovou pumpu při tréninku. Díky své unikátní receptuře, založené na složkách, jako je citrulin, glycerol a agmatin, vám tento produkt umožňuje dosáhnout intenzivnější svalové pumpy a zvýšit vytrvalost během cvičení.

Zvýšená Stamina

Hero Red Pump 425g umožňuje díky synergickému účinku ingrediencí zvýšit výdrž při tréninku. Zlepšuje prokrvení svalů, dodává jim potřebné živiny a kyslík. To znamená, že můžete provádět více opakování nebo pracovat s větší zátěží, což se promítá do rychlejšího postupu v tréninku.

Rychlejší regenerace

Hero Red Pump 425g díky lepšímu přísunu živin a kyslíku do svalů podporuje i proces regenerace po tréninku. Složky doplňku mají uklidňující účinek na svaly, snižují pocit únavy a bolesti před tréninkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu