Neohodnoceno

German Pharma TestBOL 60 tablet

Anabolikum TestBOL vznikl unikátní kombinací doplňků od German Pharmaceuticals. Kromě dobře známého hydroxybol laxogenínu se přidala nová vysoce kvalitní složka Turkesterón. Díky tomu je TestBOL jedním z nejzajímavějších doplňků na budování svalů v kulturistice, atletice, fotbale a dalších sportech. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 320
1 200 Kč –17 % 999 Kč
Kategorie: PCT
German Pharma TestBOL 60 tabliet
1 200 Kč –17 %

German Pharma TestBOL 60 tablet

Anabolikum TestBOL vznikl unikátní kombinací doplňků od German Pharmaceuticals.

Kromě dobře známého hydroxybol laxogenínu se přidala nová vysoce kvalitní složka Turkesterón. Díky tomu je TestBOL jedním z nejzajímavějších doplňků na budování svalů v kulturistice, atletice, fotbale a dalších sportech.

Co můžete od anabolika TestBOL očekávat?

  • Vylepšené libido Lepší pocit spokojenosti
  • Vyšší hustota svalové tkáně snížení tuku 

Podrobný popis

TestoBol je zcela nová směs, která se skládá z látky hydroxybol (Laxogenin) a nové složky, která se nazývá Turkesterone. Kombinace těchto sloučenin přináší skvělé výsledky v oblasti zvyšování výkonnosti a tělesné kondice. Obě sloučeniny zahrnuté v tomto produktu jsou nemetylované, což znamená, že mohou být užívány bez obav o vedlejší vliv na orgány těla.

TestoBol byl navržen jako přírodní sloučenina pro zlepšení výsledků výkonu bez ohledu na váš cíl, s využitím přírodních rostlinných sterolů a ekdysteroidov. Ideální v kombinaci se zdravou výživou pro sportovce jako jsou vitamíny a minerály, proteiny, Gajner apod.

Jak užívat TestoBol?

Začátečníci mohou užívat TestBOL v cyklu 4 až 6 týdnů.

Pokročilí uživatelé mohou tuto lhůtu prodloužit na 8 týdnů.

Na tento cyklus není nutná podpora cyklu. Pro tento cyklus není nutné ani PCT. S anabolizér TestBOL je perfektní doplněk, pokud si chcete vybudovat obrovské svaly a sílu a zároveň chcete konzumovat přírodní přísady.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: