3 hodnocení

German Pharma Androstebol 60 kapslí

Androstebol se podobá staré ph M1T, protože má 17alpha-metylovou skupinu. Výrazně zvyšuje afinitu na androgenní receptor a má vysoké anabolické účinky. Způsobuje proto značný nárůst svalové hmoty, napumpování svalů a přísun síly. Působí pozitivně i při regeneraci. Jednou ze složek je i Turkesterón, který podporuje nejen budování svalové hmoty ale také sílu, soustředění, energii a chuť do jídla. Ideální pro fázi výstavby svalstva.

Skladem
Kód: 62606
Značka: German Pharma
1 100 Kč –23 % 845 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
German Pharma Androstebol 60 kapslí
1 100 Kč –23 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

German Pharma Androstebol 

Androstebol se podobá staré ph M1T, protože má 17alpha-metylovou skupinu. Výrazně zvyšuje afinitu na androgenní receptor a má vysoké anabolické účinky. Způsobuje proto značný nárůst svalové hmoty, napumpování svalů a přísun síly. Působí pozitivně i při regeneraci. Jednou ze složek je i Turkesterón, který podporuje nejen budování svalové hmoty ale také sílu, soustředění, energii a chuť do jídla. Ideální pro fázi výstavby svalstva. Turkesterón (ajuga turkestanica) se získává z horské rostliny Rhaponticum carthamoides, z čeledi hvězdicovitých. Ti, kteří se androstebol od German Pharma užívají, mohou očekávat obrovské přírůstky síly a nárůst svalstva. Důležité však je, že anabolizant Androstebol není PH pro začátečníky. Pokud ukončíte cyklus s tímto typem PH, je velmi důležité nasadit PCT. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nezapomínejte ani na pitný režim.

Velikost dávky: 1 Capsule

Počet dávek v balení: 60 Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu