Neohodnoceno

German Pharma Androstebol 60 kapslí

Androstebol je předchůdce Bolasterone, což je sloučenina často popisována jako "nejúčinnější perorální anabolický PH". Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.
Můžeme doručit do:
25.10.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 143
Značka: German Pharma
1 200 Kč –25 % 899 Kč
Kategorie: Objem a síla
German Pharmaceuticals Androstebol
1 200 Kč –25 %

German Pharma Androstebol 60 kapslí

Androstebol se podobá staré ph M1T, protože má 17alpha-metylovou skupinu. Výrazně zvyšuje afinitu na androgenní receptor a má vysoké anabolické účinky. Způsobuje proto značný nárůst svalové hmoty, napumpování svalů a přísun síly. Působí pozitivně i při regeneraci.

Jednou ze složek je i Turkesterón, který podporuje nejen budování svalové hmoty ale také sílu, soustředění, energii a chuť do jídla. Ideální pro fázi výstavby svalstva. Turkesterón (ajuga turkestanica) se získává z horské rostliny Rhaponticum carthamoides, z čeledi hvězdicovitých.

Ti, kteří se androstebol od German Pharma užívají, mohou očekávat obrovské přírůstky síly a nárůst svalstva. Důležité však je, že anabolizant Androstebol není PH pro začátečníky. Pokud ukončíte cyklus s tímto typem PH, je velmi důležité nasadit PCT. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nezapomínejte ani na pitný režim.

Velikost dávky: 1 Capsule

Počet dávek v balení: 60
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: