Neohodnoceno

German Medico Tudca 60 kapslí

GERMAN MEDICO TUDCA je doplněk stravy určený k podpoře funkce jater během prohormonových nebo steroidních cyklů. Složení obsahuje vysokou koncentraci kyseliny tauroursodeoxycholové (TUDCA), žlučové kyseliny produkované játry, která hraje klíčovou roli při trávení tuků a působí také jako silný antioxidant, který snižuje oxidační poškození v buňkách.

Skladem
Kód: 2365
Značka: German Medico
1 590 Kč –20 % 1 270 Kč
Kategorie: PCT
Hmotnost: 0.1 kg
tudca
1 590 Kč –20 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

GERMAN MEDICO TUDCA je doplněk stravy určený k podpoře funkce jater během prohormonových nebo steroidních cyklů. Složení obsahuje vysokou koncentraci kyseliny tauroursodeoxycholové (TUDCA), žlučové kyseliny produkované játry, která hraje klíčovou roli při trávení tuků a působí také jako silný antioxidant, který snižuje oxidační poškození v buňkách. Zdravá játra jsou nezbytná pro tělesnou pohodu, ale mohou je ovlivnit různé faktory, jako je nezdravá strava, nadměrná konzumace alkoholu nebo užívání léků či tvrdých doplňků stravy. V takových případech může být TUDCA cenným doplňkem ke zlepšení funkce jater a podpoře zdraví jater přirozeným způsobem.

Játra jsou centrální orgán v těle, který plní řadu důležitých funkcí, včetně detoxikace škodlivých látek a toxinů, produkce žluči a regulace metabolismu. TUDCA podporuje játra v optimálním provádění těchto klíčových funkcí. Celkově je TUDCA ideální volbou pro každého, kdo chce zlepšit zdraví svých jater. Jedná se o vysoce kvalitní doplněk stravy, který obsahuje unikátní formuli pro podporu a ochranu funkce jater. Pokud chcete zlepšit zdraví jater přirozenou cestou, vyzkoušejte GERMAN MEDICO TUDCA dnes.

Výhody TUDCA
Účinně podporuje játra
Poskytuje On-Cycle Therapy (OCT) během léčby steroidy, prohormony nebo jinými hardcore látkami
Chrání před toxicitou silných stimulantů
Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin
Obsahuje ideální dávku kyseliny tauroursodeoxycholové
Pomáhá chránit buňky a tělo před oxidačním poškozením
Doporučené dávkování:

Výrobce doporučuje:
Užívejte 1 kapsli denně s 250 ml vody. Vyšší dávky pro pokročilé uživatele je třeba konzultovat s lékařem nebo specialistou. German Medico nezodpovídá za žádné zdravotní problémy způsobené nesprávným dávkováním.

Tento produkt je určen ke konzumaci pouze zdravým dospělým mužům ve věku 21 let nebo starším. Před použitím tohoto produktu se poraďte s lékařem. Vyhněte se používání tohoto produktu, pokud máte již existující zdravotní potíže a/nebo užíváte nějaké léky a/nebo jiné doplňky stravy. Přestaňte používat a v případe 

jakýchkoli problémů se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou velikost porce. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

Složení TUDCA

Velikost porce: 1 kapsle
Porce na nádobu: 60 porcí
Balení: 60 kapslí

Kyselina tauroursodeoxycholová: 250 mg*
Tauroursodeoxycholát-2,2,4,4-d,
Další ingredience: bio rýže, rýžová mouka, želatina (hovězí maso), stearát hořečnatý

*Denní hodnota je stanovena doporučeným dávkováním

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu