Neohodnoceno

German Medico S-23 90 kapslí

Zažijte sílu nové vlny léků na zvýšení výkonu s GERMAN MEDICO S-23. Jako součást rodiny selektivních modulátorů androgenních receptorů (SARM) představuje S-23 výjimečnou kapacitu pro posílení vašeho fitness režimu. Září svou vysokou vazebnou afinitou k androgenním receptorům, čímž účinně napodobuje účinky testosteronu, mínus nežádoucí vedlejší účinky spojené s anabolickými steroidy.

Skladem
Kód: 2377
Značka: German Medico
1 650 Kč –14 % 1 415 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
GERMAN MEDICO S 23
1 650 Kč –14 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Zažijte sílu nové vlny léků na zvýšení výkonu s GERMAN MEDICO S-23. Jako součást rodiny selektivních modulátorů androgenních receptorů (SARM) představuje S-23 výjimečnou kapacitu pro posílení vašeho fitness režimu. Září svou vysokou vazebnou afinitou k androgenním receptorům, čímž účinně napodobuje účinky testosteronu, mínus nežádoucí vedlejší účinky spojené s anabolickými steroidy. Popularita S-23 pramení z jeho pozoruhodné schopnosti podporovat svalovou hmotu, zesilovat sílu a usnadňovat ztrátu tuku. Je to síla pro kulturisty, která umožňuje zrychlený rozvoj svalů, lepší definici svalů a rychlejší spalování tuků, což vede k vynikající postavě a zvýšenému fyzickému výkonu.

Výhody GERMAN MEDICO S-23 se však neomezují pouze na kulturistiku. Může výrazně zvýšit výkon v různých sportech zvýšením svalové hmoty a síly. Kromě zvýšení sportovního výkonu může také přispět k prevenci a rekonvalescenci zranění, a to díky svému vlivu na pevnost a hustotu kostí. Kromě své schopnosti budovat svaly vyniká S-23 také jako účinný spalovač tuků, zrychluje metabolismus a potlačuje chuť k jídlu. Je to tedy vynikající doplněk pro jedince, kteří chtějí snížit váhu nebo zlepšit složení těla. Pamatujte, že pro obnovení hormonální rovnováhy těla po použití je správná pocyklická terapie prvořadá.

S-23 Výhody
S-23: Nejúčinnější a nejrobustnější dostupný SARM
Zažijte rychlý, pozoruhodný účinek
Dosáhněte podstatného růstu svalové hmoty
Zvyšuje výdrž pro prodloužené tréninky
Poskytuje štíhlý vzhled zpevněných svalů
Zabraňuje katabolismu, zachovává svalovou hmotu i při dietě
Zesiluje ztrátu tuku pro vytvarovanou postavu
Doporučené dávkování:

Výrobce doporučuje:
Užívejte 1 kapsli denně s 250 ml vody. Vyšší dávkování pro pokročilé uživatele je třeba konzultovat s lékařem nebo specialistou. German Medico nezodpovídá za žádné zdravotní problémy způsobené nesprávným dávkováním.

Tento produkt je určen ke konzumaci pouze zdravým dospělým mužům ve věku 21 let nebo starším. Před použitím tohoto produktu se poraďte s lékařem.

Vyhněte se používání tohoto produktu, pokud máte již existující zdravotní potíže a/nebo užíváte nějaké léky a/nebo jiné doplňky stravy. Přestaňte používat a v případě jakýchkoli problémů se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou velikost porce. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

S-23 Složení

Velikost porce: 1 kapsle
Porce na nádobu: 90 porcí
Balení: 90 kapslí

S-23: 5 mg
(2S)-3-(4-chlor-3-fluorfenoxy)-N-[4-kyano-3-(trifluormethyl)fenyl]-2-hydroxy-2-methylpropanamid
*Denní hodnota je stanovena doporučeným dávkováním
Další přísady: bio rýže, rýžová mouka, želatina (hovězí), stearát hořečnatý.

*Denní hodnota je stanovena doporučeným dávkováním

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu