Neohodnoceno

German Medico Ligandrol LGD-4033 90 kapslí

Ligandrol LGD-4033 je slibný doplněk SARM (Selektivní modulátor androgenního receptoru), který se na trhu prosazuje pro své rychlé a efektivní výsledky při budování svalů. Tato syntetická molekula se vyrábí v laboratoři a selektivně se váže na specifické androgenní receptory v těle, čímž stimuluje růst svalů a pomáhá při redukci tuku.

Skladem
Kód: 2386
Značka: German Medico
1 950 Kč –14 % 1 670 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
GERMAN MEDICO Ligandrol LGD 4033
1 950 Kč –14 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Ligandrol LGD-4033 je slibný doplněk SARM (Selektivní modulátor androgenního receptoru), který se na trhu prosazuje pro své rychlé a efektivní výsledky při budování svalů. Tato syntetická molekula se vyrábí v laboratoři a selektivně se váže na specifické androgenní receptory v těle, čímž stimuluje růst svalů a pomáhá při redukci tuku. Výhodou LGD-4033 je jeho schopnost produkovat tyto účinky bez negativních vedlejších účinků běžně spojovaných s konvenčními anabolickými steroidy, což z něj činí bezpečnější alternativu.

GERMAN MEDICO Ligandrol LGD-4033 nabízí kulturistům řadu výhod, včetně růstu svalů, úbytku tuku, zrychlené regenerace po tréninku a zvýšení hustoty kostí, čímž poskytuje ochranu proti osteoporóze. I když se mohou objevit některé menší vedlejší účinky, jako jsou bolesti hlavy, nevolnost nebo únava, nebyly dosud hlášeny žádné závažné vedlejší účinky, což dále posiluje potenciál doplňku pro kulturisty a fitness nadšence. V důsledku toho mohou uživatelé využívat výhody, jako je budování svalů a ztráta tuku, aniž by se museli obávat škodlivých vedlejších účinků, jako je poškození jater nebo maskulinizace pozorovaná u žen, které užívají anabolické steroidy.

Výhody Ligandrolu LGD-4033
Poskytuje robustní a svalnatý vzhled
Zesiluje vývoj svalů
Spaluje tuk
Zvyšuje pevnost kostí
Bez nežádoucích účinků souvisejících se steroidy
Podávání je možné perorálním podáním
Splňuje právní normy v celé Evropě
Doporučené dávkování:

Výrobce doporučuje:
Užívejte 1 kapsli denně s 250 ml vody. Vyšší dávky pro pokročilé uživatele je třeba konzultovat s lékařem nebo specialistou. German Medico nezodpovídá za žádné zdravotní problémy způsobené nesprávným dávkováním.

Tento produkt je určen ke konzumaci pouze zdravým dospělým mužům ve věku 21 let nebo starším. Před použitím tohoto produktu se poraďte s lékařem. Vyhněte se používání tohoto produktu, pokud máte již existující zdravotní potíže a/nebo užíváte nějaké léky a/nebo jiné doplňky stravy. Přestaňte používat a v případě jakýchkoli problémů se poraďte se svým lékařem.

Nepřekračujte doporučenou velikost porce. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

Složení Ligandrol LGD-4033

Velikost porce: 1 kapsle
Porce na nádobu: 90 porcí
Balení: 90 kapslí

LGD-4033: 10 mg*
4-[(2R)-2-[(lR)-2,2,2-Trifluor-1 -hydroxyethyl]pyrrolidin-1 -yl]-2-(trifluormethyl)benzonitril
Další ingredience: bio rýže, rýžová mouka, želatina (hovězí maso), stearát hořečnatý

*Denní hodnota je stanovena doporučeným dávkováním

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu