Neohodnoceno

German Medico Andarine S4 90 kapslí

Andarine S4 je vysoce kvalitní doplněk SARM určený pro sportovce a kulturisty, kteří chtějí zvýšit výkon a svalovou hmotu. Podporuje růst svalů a redukci tuku při zachování svalové hmoty, což z něj dělá oblíbenou volbu ve světě fitness.

Skladem
Kód: 2398
Značka: German Medico
1 750 Kč –13 % 1 520 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
german medico andarine s4
1 750 Kč –13 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Andarine S4 je vysoce kvalitní doplněk SARM určený pro sportovce a kulturisty, kteří chtějí zvýšit výkon a svalovou hmotu. Podporuje růst svalů a redukci tuku při zachování svalové hmoty, což z něj dělá oblíbenou volbu ve světě fitness.

Kromě přínosů pro budování svalů může Andarine S4 také zlepšit kostní minerální hustotu, takže je užitečný pro starší jedince s osteoporózou a ženy, které chtějí zvýšit svalovou hmotu. Andarine je vyroben z vysoce kvalitních surovin a nabízí rychlé a efektivní výsledky, je bezpečný a má minimální vedlejší účinky.

I když je Andarine S4 skvělý doplněk, pro dosažení maximálních výsledků je důležité jej používat ve spojení se zdravou stravou a cvičebním programem. Neměl by být používán jako náhrada vyváženého životního stylu. Pokud chcete rychle a efektivně zlepšit své fitness výsledky, Andarine S4 od German Medico je vynikající volbou.

Výhody Andarine S4
Rychle viditelné a znatelné výsledky
Více svalové síly a hustoty kostí
Obecně zvýšená pohoda
Drasticky zvyšuje štíhlou, tvrdou svalovou hmotu
Andarine S4 ve špičkové kvalitě a dávkování
Doporučené dávkování:

Výrobce doporučuje:
Užívejte 1 kapsli denně s 250 ml vody. Vyšší dávky pro pokročilé uživatele je třeba konzultovat s lékařem nebo specialistou. German Medico nezodpovídá za žádné zdravotní problémy způsobené nesprávným dávkováním.

Tento produkt je určen ke konzumaci pouze zdravým dospělým mužům ve věku 21 let nebo starším. Před použitím tohoto produktu se poraďte s lékařem. Vyhněte se používání tohoto produktu, pokud máte již existující zdravotní potíže a/nebo užíváte nějaké léky a/nebo jiné doplňky stravy. Přestaňte používat a v případě jakýchkoli problémů se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou velikost porce. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

Složení Andarine S4

Velikost porce: 1 kapsle
Porce na nádobu: 90 porcí
Balení: 90 kapslí

S-4: 30 mg
(2S)-3-[4-(acetylamino)fenoxy]-2-hydroxy-2methyl-N-[4-nitro-3-(trifluormethyl)fenyl]propanamidy
Další přísady: bio rýže, rýžová mouka, želatina (hovězí), stearát hořečnatý

*Denní hodnota je stanovena doporučeným dávkováním

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu