3 hodnocení

Dark Labs Gw-501516 60 kapslí

Dark Labs sarm GW-501516 je velmi silný přípravek aktivující PPAR, t. J. Receptory aktivované peroxizómovými proliferátorem. Jejich hlavním úkolem je regulace metabolismu - regulace inzulínové rezistence, metabolismu mastných kyselin a udržování homeostázy glukózy. Co nám to vlastně dává? Doplněk PPAR v kombinaci se solidním tréninkem pomáhá při získávání snu, atletické postavy a usnadňuje si zvyknout si na fyzickou námahu. Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
25.10.2021
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 47
Značka: Dark Labs
1 200 Kč –13 % 1 039 Kč
Dark Labs Gw 501516
1 200 Kč –13 %

Dark Labs sarm GW-501516 je velmi silný přípravek aktivující PPAR, t. J. Receptory aktivované peroxizómovými proliferátorem. Jejich hlavním úkolem je regulace metabolismu - regulace inzulínové rezistence, metabolismu mastných kyselin a udržování homeostázy glukózy. Co nám to vlastně dává? Doplněk PPAR v kombinaci se solidním tréninkem pomáhá při získávání snu, atletické postavy a usnadňuje si zvyknout si na fyzickou námahu.

Dark Labs sarm GW-501516 ve vytrvalostních sportech Trenéři vědí, jak tvrdě a systematicky pracovat na zvýšení své výdrže. Nespočet potu vysypaného v tělocvičně a vyvážená strava jsou schopny pomoci.

Dark Labs GW-501516 vám pomůže zvýšit vaši výdrž v kratším čase. Co je důležité při tělesných sportech? Vzhled svalů. Je důležité, aby byly tvarované, výrazné a prezentovány v plné kráse. Každý kulturista ví, že způsob prezentace je stejně důležitý. Pokud to chcete udělat správně, musíte si být jisti, že to, co jste se naučili, vypadá velmi dobře.

Redukce tukové tkáně z Dark Labs GW-501516 Vysněnou situací je růst svalové tkáně se současnou ztrátou tukové hmoty. Někdy nezáleží na tom, jestli se o to pokusíme, můžete vidět, že se zvyšuje svalová síla, ale úroveň tělesného tuku je stejná. Aby vaše svaly vypadaly co nejlépe, musíte se cítit sebejistě a vědět, že vypadáte co nejlépe. Práce s trenérem a dobrým dietologem bude samozřejmě vašim spojencem, ale pokud vám záleží na rychlých a viditelných účincích, zvažte přijetí Dark Labs GW-501516.

Sarm GW 551516 zvyšuje citlivost svalových buněk na inzulín, což vám umožní dosáhnout plnou postavu poražených a tvrdých svalů a zároveň snížit tělesný tuk. Budete rádi, protože to vede ke složení těla a velmi rychlým vizuálním efektem. Je také velmi důležité, že v důsledku zvýšené spotřeby tuku jsou proteiny, které jsou hlavními stavebními kameny svalů, neporušené, což znamená, že katabolismus prakticky neexistuje.

Dark Labs GW-501516 - 60 kapslí;

60 kapslí - 10 mg;

60 porcí v balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: