2 hodnocení

Cartel Labz M - Sten 90 caps

Uživatelé hlásí, že bylo možné zbavit se až 3% tuku, zatímco přibrali až 6 liber svalů během braní denní dávky Methylstenbolonu po dobu 4 týdnů. Shrnutí: S denní dávkou 15mg Methylstenbolonu po dobu 4 týdnů, uživatelé hlásí že zvládli sundat až 2,2% tuku zatímco žískali 6 až 11 liber čistých svalů.

Skladem
Kód: 71627
Značka: Cartel Labz
2 000 Kč –12 % 1 750 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Cartel Labz M - Sten 90 caps
2 000 Kč –12 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Dávkování: Objem: Je možné získat přibližně 15-20 liber čistých svalů s denní dávkou 15mg Methylstenbolonu po dobu 4 týdnů.

Sekání: Uživatelé hlásí, že bylo možné zbavit se až 3% tuku zatímco přibrali až 6 liber svalů během braní denní dávky Methylstenbolonu po dobu 4 týdnů. Shrnutí: S denní dávkou 15mg Methylstenbolonu po dobu 4 týdnů, uživatelé hlásí že zvládli sundat až 2,2% tuku zatímco žískali 6 až 11 liber čistých svalů.

Vedlejší efekty: Pokud nebyla použita správná podpora během cyklu a PCT: • Záchvaty, bolesti hlavy a agresivita • Sesušené klouby • Mírná letargie • Zvýšená ztráta ochlupení a zvýšený růst ochlupení • Zvýšená senzitivita v bradavkách a otok • Spád a uveden na trh pod názvem „Ultradrol“. Post Cycle Therapy Může být použit jako samostatný prohormon nebo s jinými anabolickými steroidy. Začinat váš cyklus s většími dávkami může vést k akumulaci minerálních kortikoidů a negaci 11-beta hydroxylasu v těle, což vás může udělat náchylným k zadržování většího množství vody. PCT je nezbytností, co se týče redukci vedlejších efektů. Doporučujeme použití těchto produktů ke správnému dokončení cyklu. Kromě odbourání stresu z jater, což může vést potencionálně k závažným zdravotním onemocněním dříve nebo později, tyto produkty také pomohou ideálním lipidovým profilům a udržování krevního tlaku. Také můžete přidat TUDCU, která byla speciálně vyvinuta aby odbourávala toxiny, které vznikají když jsou játra přepracována, zatímco pomáhá zlepšení její celkové funkce.

Fakta o doplňku: Dávka: 1 tobolka Dávek v balení: 90 Množství v dávce: 2,17a-dimethyl-5a-androsta-1-en-17ß-ol-3-one (Methylstenbolone) 10mg Jiné složky: Želatina (kapsle Magnesium Sterát Doporučené dávkování: Jako doplněk stravy pro dospělé berte 2-3 kapsle za den po dobu 4-6 týdnů.

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu