1 hodnocení

Cartel Labz Ligandrol LGD-4033 100 kapsli

Ligandrol nebo LGD-4033 je selektivní modulátor androgenového receptoru (SARM). LGD-40233 je velmi silný SARM, který vám pomůže naplnit váš potenciál. Je to nesteroidní perorální SARM, který se váže na AR a vykazuje podobné výsledky jako anabolické steroidy. Je nejsilnější co do velikosti, kterou lze získat. Díky své selektivitě je tento produkt vhodný pro léčbu akutních a chronických onemocnění souvisejících se ztrátou svalové hmoty v důsledku věku nebo nemoci.

Skladem
Kód: 62342
Značka: Cartel Labz
2 100 Kč –12 % 1 840 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Cartel Labz Ligandrol LGD-4033 100 kapsli
2 100 Kč –12 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Cartel Labz Ligandrol LGD-4033

Ligandrol nebo LGD-4033 je selektivní modulátor androgenového receptoru (SARM). LGD-40233 je velmi silný SARM, který vám pomůže naplnit váš potenciál. Je to nesteroidní perorální SARM, který se váže na AR a vykazuje podobné výsledky jako anabolické steroidy. Je nejsilnější co do velikosti, kterou lze získat. Díky své selektivitě je tento produkt vhodný pro léčbu akutních a chronických onemocnění souvisejících se ztrátou svalové hmoty v důsledku věku nebo nemoci. Je mnohem bezpečnější než testosteron. LGD-4033 vykazuje anabolickou aktivitu v kostech a svalech bez negativního účinku na mazové žlázy prostaty, jako je tomu u steroidů. Výhody: - Svalový růst - Zlepšení svalové tvrdosti - Ztráta tělesného tuku - Léčivé vlastnosti - Nezpůsobuje nežádoucí vedlejší účinky   DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:  Užívejte 1 tobolku s 250 ml vody denně. Užívejte maximálně 2 tobolky denně. Vyšší dávka pro pokročilé uživatele by měla být konzultována s lékařem nebo specialistou.Cartel Labz nezodpovídá za zdravotní problémy způsobené nesprávným dávkováním.   SARM produkty jsou určeny výlučně na výzkumné a vědecké účely.

The product is sold only for laboratory and research purposes. It is not intended for direct consumption. The manufacturer dissociates itself from responsibility for the consequences caused by incorrect dosage, use during any impaired state of health, in combination with alcohol, drugs or narcotic substances.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu