1 hodnocení

Cartel Labz Laxogenin 90 caps

Cartel Labz má v nabídce rostlinný steroid s Laxogeninem, takzvaným sapogeninem. 5-Alfa-Hydroxy-Laxogenin je rostlinný posilovač testosteronu, který je svým účinkem podobný anabolickému steroidu Oxandrolone nebo Anavar. Rostlinný anabolický steroid Laxogenin nemá tento enormně do očí bijící účinek, ale přesto může dosáhnout dobrých výsledků, a to zejména tím, že nemá vedlejší účinky poškozující játra, jako mají silné steroidy.

Skladem
Kód: 67905
Značka: Cartel Labz
1 700 Kč –12 % 1 490 Kč
Kategorie: Speciální nabídka
Hmotnost: 0.1 kg
Cartel Labz Laxogenin 90 caps
1 700 Kč –12 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Cartel Labz Laxogenin

Cartel Labz má v nabídce rostlinný steroid s Laxogeninem, takzvaným sapogeninem. 5-Alfa-Hydroxy-Laxogenin je rostlinný posilovač testosteronu, který je svým účinkem podobný anabolickému steroidu Oxandrolone nebo Anavar. Rostlinný anabolický steroid Laxogenin nemá tento enormně do očí bijící účinek, ale přesto může dosáhnout dobrých výsledků, a to zejména tím, že nemá vedlejší účinky poškozující játra, jako mají silné steroidy. Laxogenin je jako takzvaný brassinosteroid zodpovědný za genovou a růstovou regulaci rostlin. Vzhledem k jeho aktivitě podporující růst můžete také zvýšit růst svalů pomocí rostlinného steroidu. Laxogenin je často obchodován jako prohormon, což není správné, protože má jiný mechanismus účinku. Navíc nemá žádné vedlejší účinky, ale zvyšuje syntézu bílkovin. To zajišťuje růst čisté svalové hmoty, urychluje regeneraci, zlepšuje sílu, vytrvalost a fyzickou výkonnost. Vyzkoušejte nyní sami vysokodávkovaný doplněk laxogeninu a nechte se překvapit jeho bylinnou silou! Výhody Cartel Labz Laxogenin na první pohled: Rostlinný steroid s přehnanými účinky pro zvýšení čisté svalové hmoty urychluje regeneraci pro větší sílu, fyzickou výkonnost a vytrvalost Bez škodlivých vedlejších účinků, jako jsou steroidy nebo prohormony, mají silný posilovač testosteronu Získejte prohormonový doplněk Cartel Labz Laxogenin v našem internetový obchod s doplňky stravy a sportovními doplňky!

Doporučené dávkování: výrobce doporučuje: 1 kapsle denně, poté dvě kapsle. Cyklus 6 až 12 týdnů Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Výživové doplňky by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Cartel Labz Laxogenin Složení a nutriční informace: Velikost porce: 1 kapsle

Porce na nádobu: 90 porcí

Obal: 90 kapslí Laxogenin: 100 mg *% RDA = procento doporučeného denního příjmu (na základě denní potřeby 2000 kalorií)

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu