2 hodnocení

Cartel Labz Hexadrone 90 kapslí

Hexadrone od Cartel Labz patří do skupiny nemetylovaných prohormonů, což z něj dělá ideální produkt, který se skvěle hodí k Superdrol nebo Epistane. Nemetylovaný prohormon umožňuje nabírat svalovou hmotu bez zadržování vody v těle. Používá se pro plnou, tvrdou svalovou strukturu a výkon svalové pumpy prostřednictvím rychlého bobtnání svalových buněk ze zásob glykogenu.

Skladem
Kód: 71625
Značka: Cartel Labz
1 900 Kč –12 % 1 660 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Cartel Labz Hexadrone 90 kapslí
1 900 Kč –12 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Popis Cartel Labz Hexadrone

Hexadrone od Cartel Labz patří do skupiny nemetylovaných prohormonů, což z něj dělá ideální produkt, který se skvěle hodí k Superdrol nebo Epistane. Nemetylovaný prohormon umožňuje nabírat svalovou hmotu bez zadržování vody v těle. Používá se pro plnou, tvrdou svalovou strukturu a výkon svalové pumpy prostřednictvím rychlého bobtnání svalových buněk ze zásob glykogenu. Přestože je jeho účinek silnější než u ostatních androgenních látek, neovlivňuje játra a má nižší úroveň toxicity. VÝHODY Hexadronu Hexadron je typ chemické látky známé jako anabolický steroid. V těle se přeměňuje na testosteron a další pohlavní hormony. Hexadron se používá ke snížení hmotnosti, ke zlepšení sportovního výkonu, ke snížení sexuálních problémů ak mnoha dalším účelům. Díky přítomnosti chlórové skupiny omezuje zadržování vody a riziko gynekomastie. Kromě toho se mírně přeměňuje na DHT, čímž inhibuje vedlejší účinky, jako je vypadávání vlasů nebo akné.

ÚČINKY Hexadron Cartel výživy Hexadrone zvyšuje rozvoj čisté svalové hmoty a ztrátu tuku ve velmi krátké době. Nepřevádí se na estrogen, a proto nemá žádné nepříjemné zadržování vody. Může se snadno přeměnit na DHT a je stohovatelný s jinými prohormony.

NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 21 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

JAK SE POUŽÍVÁ Balení obsahuje 90 kapslí. Doporučená dávka je užívat jednu kapsli třikrát denně. 6týdenní cyklus s Hexadronem zaručuje solidní přírůstky čisté svalové hmoty přibližně 2,5 - 6,5 kg. Produkt je ideální pro muže starší 21 let. SLOŽENÍ Hlavní složkou je 6a-chlor-androst-4-en-3-on-17b-ol 50 mg.

 

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu