1 hodnocení

Cartel Labz Halodrol 90 caps

Halodrol (4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3b,17b-diol) nebo také HD, H-DROL je vynikající směs, pokud je Vaším cílem zisk čisté svalové hmoty, stejně tak i zisk svalové síly . Je také často označován jako prohormon začátečníků z důvodu jeho bezpečnosti a nenáročné PCT.

Skladem
Kód: 71622
Značka: Cartel Labz
1 850 Kč –12 % 1 620 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Cartel Labz Halodrol 90 caps
1 850 Kč –12 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Cartel Labz HALODROL 90 tablet

Halodrol (4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3b,17b-diol) nebo také HD, H-DROL je vynikající směs, pokud je Vaším cílem zisk čisté svalové hmoty, stejně tak i zisk svalové síly . Je také často označován jako prohormon začátečníků z důvodu jeho bezpečnosti a nenáročné PCT. Po užití a interakci s enzymem 3b-HSD se převede na anabolický steroid turinabol (zakázaný východoněmecký anabolický steroid). Odhad konverze je v rozmezí 5 – 15 %. Následně se váže na androgenní receptory ve svalových buňkách. Tato akce je stejně účinná jako aplikace testosteronu. Je výborný pro maximalizaci prokrvení svalů. HD je vyhledávaným prohormonem zejména v období předsoutěžních období, neboť nezpůsobuje nechtěné zadržování vody v podkoží. Vykazuje extrémně silné účinky zvláště pokud chcete získat pevné a čisté svaly. Kromě účinků na růst hmoty také prokazatelně zlepšuje vytrvalost a zkracuje dobu potřebnou k regeneraci svalstva. Při otázkách, které dostáváme poměrně často se nás klienti ptají, jak rychle uvidí na sobě změny. U HD není nic neobvyklého, že se účinky projeví až po několika týdnech.

Nejčastěji však lze vidět vizuální rozdíly již do 2 týdnů. Doporučená délka cyklu je 5 – 6 týdnů. Nedoporučuje se však cyklus dlouhý déle než 6 týdnů, i když je to sólo cyklus halodrolu. Denní dávka je rozmezí 75 – 125 mg denně. Její výška se odvíjí od toho, zda se jedná o sólo cyklus (tehdy jsou dávky vyšší 75 – 125 mg) nebo jako jeden z více prohormonů v cyklu (tehdy je dávka na úrovni 50 mg denně). HD má dlouhý poločas rozpadu a proto doporučujeme větší dávku užít v dopoledních hodinách. Pokud užíváte 75 mg HD denně, dopoledne užijte 50 mg, zbývajících 25 užijte před tréninkem nebo večer. Pro začátečníky doporučujeme začít s dávkou 50 mg denně. Svalové zisky při aplikaci halodrolu jsou velmi působivé. Jaké výsledky můžu očekávat? Při objemové stravě uživatelé hlásí svalové zisky někde v rozmezí 5 – 8 kg. Při tvarovací stravě jsou hodnoty na úrovni 3,5 – 5 kg při současném snížení tělesného tuku o 1 – 2%. Při rýsovací stravě jsou udávány hodnoty 1,5 – 3 kg svalové hmoty při současném snížení hladiny tuku o 2 – 4 %. Všechny tyto hodnoty byly získány při dávkování 75 mg halodrolu denně. Jedná se o základní prohormon, který se zejména v USA těší velké oblibě u profesionálních, ale i amatérských kulturistů. Typické výsledky užívání HD růst čisté svalové hmoty zlepšení hustoty a definice svalstva PO CYKLU JE POTŘEBA UŽÍT PCT (doporučujeme ULTIMATE PCT od SWISS PHARMA)

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu