1 hodnocení

Cartel Labz Epistane 90 caps

Epistane alebo tiež Epi je DHT prohormón, který byl uveden na trh firmou RPN výrobkom „Havoc“. Epi je mírně metylovaný PH, který je zároveň velmi silný anti-estogénovou látkou. Má 12x silnější schopnost vazby na androgenní receptor než testosterón. Tieto vlastnosti robia z epistane jednu z najviac anabolických zároveň anti-estrogénových zlúčenín na trhu.

Skladem
Kód: 71614
Značka: Cartel Labz
1 800 Kč –10 % 1 620 Kč
Kategorie: Hubnutí a Rýsování
Hmotnost: 0.1 kg
Cartel Labz Epistane 90 caps
1 800 Kč –10 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Cartel Labz EPISTANE 90 tabliet

Epistane alebo tiež Epi je DHT prohormón, který byl uveden na trh firmou RPN výrobkom „Havoc“. Epi je mírně metylovaný PH, který je zároveň velmi silný anti-estogénovou látkou. Má 12x silnější schopnost vazby na androgenní receptor než testosterón. Tieto vlastnosti robia z epistane jednu z najviac anabolických zároveň anti-estrogénových zlúčenín na trhu. Epistane představuje speciální prohormón, který Vám pomůže vybudovat svalovou hmotu i v období diét. Má schopnost budovania svalov jako anabolické steroidy. Viaže sa na androgénne receptory kostrového svalstva a svalové kmeňové buňky. To vedie k změnám vo funkci svalových buněk a zlepšuje syntézu proteinů. DHT je zkratka pre dihydrotestosterón, který je velmi podobný lidskému testosterónu. Okrem toho nie je aromatizovaný. To, že nevykazuje nechcené znamená estrogenové nežiaduce účinky jako je gynekomastia a retencia vody. Výsledky užívání Epistane se odlišují v závislosti od dávkování, zkušeností, stravy a množství faktorů. Vykazuje vysoký vplyv na zvýšenou svalovou hmotu při současném znížení množstva tuku. Je také výborný do viaczložkových PH cyklov.

Dostupné materiály sa nejčastěji setkávaly s hmotnostním prírastkom 7 – 8 kg v průběhu jednoho cyklu, přičemž tuk sa zredukoval o 1 – 3 %. V cykloch, kde byl epistan zakomponovaný s více PH se zvyšuje až o 10 – 12 kg svaloviny. Sú to impozantní čísla. Epistane v sebe nenesie minimálne riziko budúcich účinkov, takže je ideálny prohormón pre vás. Dávkovanie Jednotná denná dávka je 20 – 30 mg denně rozdělená do 2 – 3 dávek, konzumované spolu s jedlom obsahujícím tuk, po dobu asi 4 – 6 týždňov. Pre začátečníky sa doporučuje cyklus dlouhý maximálně jeden měsíc. Pre náročnejších používateľov je vhodných 40 mg po dobu celého cyklu. Při nákupu produktu s obsahem epistane musíte mít na paměti, že Epi má velmi krátkou životnost. Je dobré ich ihned po nákupu a otevření roku spotřebovat. Po cykle je potrebné PCT (odporúčame ULTIMATE PCT od SWISS Pharma) Výrobca sa zbavuje zodpovednosti za následky nesprávneho dávkovania, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácii s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu