2 hodnocení

Cartel Labz Arimistane 90 caps

Cartel Labz nabízí Arimistane, vysoce účinný inhibitor aromatázy, který uvede vaše tělo do maximálního anabolického stavu. Důvodem je, že Arimistane obsahuje účinnou látku Arimistan (androsta-3,5-dien-7,17-dion), která snižuje hladinu kortizolu i estrogenu. Zároveň zvyšuje volný testosteron v krvi, díky čemuž je vaše tělo ideální pro budování čisté svalové hmoty. Uživatelé doplňku také hlásí zvýšené libido a výrazně více síly během tréninku.

Skladem
Kód: 67910
Značka: Cartel Labz
1 750 Kč –14 % 1 490 Kč
Kategorie: Speciální nabídka
Hmotnost: 0.1 kg
Cartel Labz Arimistane 90 caps
1 750 Kč –14 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Cartel Labz Arimistane

Cartel Labz nabízí Arimistane, vysoce účinný inhibitor aromatázy, který uvede vaše tělo do maximálního anabolického stavu. Důvodem je, že Arimistane obsahuje účinnou látku Arimistan (androsta-3,5-dien-7,17-dion), která snižuje hladinu kortizolu i estrogenu. Zároveň zvyšuje volný testosteron v krvi, díky čemuž je vaše tělo ideální pro budování čisté svalové hmoty. Uživatelé doplňku také hlásí zvýšené libido a výrazně více síly během tréninku. Další výhodou Arimistanu je, že účinná látka přehnaně zvyšuje spalování tuků, takže můžete rychle a efektivně ztratit tělesný tuk. Výkonný doplněk neobsahuje žádné další přísady, takže můžete využít maximálního účinku Arimistanu. Anabolické hormony, jako je Testosteron, jsou v těle účinně vytlačovány, zatímco hormony, které působí proti budování svalů, jsou potlačovány. Kromě toho je tělu zabráněno přeměnit testosteron na estrogen (aromatáza). Nejen sportovci si uvědomují, že vysoká hladina estrogenu je kontraproduktivní pro růst svalů. Naopak nízká hladina estrogenu a kortizolu pomáhá budovat svaly a sílu díky anabolismu. Výsledkem je, že se můžete těšit z těla špičkových proporcí s nízkým obsahem tuku, ale s vysokým obsahem svalů. Zlepšíte tím nejen svůj estetický vzhled, ale i pohodu. Dokonce i nepoddajné vybouleniny, jako je podkožní tuk na břiše, nohách nebo hýždích, budou účinně redukovány. Výhody Cartel Labz Arimistane na první pohled: Účinně inhibuje přeměnu testosteronu na estrogen (aromatáza) ideální dávkování pro přemrštěné výsledky zvyšuje volný testosteron v těle (Testo Booster) zvyšuje libido maximalizuje sílu pro trénink zlepšuje estetický vzhled Získejte podporu cyklu Cartel Labz Arimistane v našem internetovém obchodě s doplňky stravy a sportovními doplňky!

Doporučené dávkování: výrobce doporučuje: 1 kapsli denně Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Doplňky výživy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Cartel Labz Arimistane Složení a nutriční informace: Velikost porce: 1 kapsle Počet porcí na nádobu: 90 porcí Balení: 90 kapslí Arimistane: 30 mg *% RDA = procento doporučeného denního příjmu (na základě denní potřeby 2000 kalorií)

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu