2 hodnocení

Cartel Labz Andrenosterone 90 caps

Adrenosteron od Cartel Labz je prohormon, který reguluje hladinu kortizolu v těle. Kortizol je katabolický hormon, který podporuje ukládání tuku a vede ke snížení hladiny testosteronu. Oba účinky, kterým se kulturisté a siloví sportovci chtějí vyhnout. Účinek Adrenosteronu je odpovídajícím způsobem pozitivní: prohormon působí jako kompetitivní inhibitor a zabraňuje vazbě kortizonu na reduktázu 11b-hydroxysteroid dehydrogenázy typu I.

Skladem
Kód: 71603
Značka: Cartel Labz
1 900 Kč –12 % 1 660 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Cartel Labz Andrenosterone 90 caps
1 900 Kč –12 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

ADRENOSTERONE Cartel Labz

Adrenosteron od Cartel Labz je prohormon, který reguluje hladinu kortizolu v těle. Kortizol je katabolický hormon, který podporuje ukládání tuku a vede ke snížení hladiny testosteronu. Oba účinky, kterým se kulturisté a siloví sportovci chtějí vyhnout. Účinek Adrenosteronu je odpovídajícím způsobem pozitivní: prohormon působí jako kompetitivní inhibitor a zabraňuje vazbě kortizonu na reduktázu 11b-hydroxysteroid dehydrogenázy typu I. Tím se snižuje hladina kortizolu a lze cíleně redukovat tuk a stimulovat růst svalů. Výhody Adrenosteronu: Prohormon, který se přirozeně tvoří v nadledvinách Podporuje růst čisté svalové hmoty, ztrátu tuku a zvýšenou sexuální touhu Snižuje hladinu kortizolu Pomáhá udržovat svalovou hmotu a zbavuje se přebytečného tuku Po použití prohormonového cyklu s Adrenosteronem, vždy by měla být provedena kompletní terapie po cyklu, aby byla zajištěna hormonální rovnováha v těle a aby se dosažené úspěchy znovu neztratily. Cartel Labz nabízí ty správné doplňky PCT.

ADRENOSTERONE Cartel Labz doporučené použití: Doporučené použití Dávka 100-200 mg by měla být užívána denně po dobu 5 až 6 týdnů. Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Výživové doplňky by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

ADRENOSTERONE Cartel Labz Složení a nutriční informace: Velikost porce: 1 kapsle Počet porcí na nádobu: 45 – 90 porcí Balení: 90 kapslí (Adrenosteron) 11-ketoandrostendion (11-KA4): 100 mg *% RDA = procento doporučeného denního příjmu ( na základě denní potřeby 2000 kalorií)

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu