2 hodnocení

Cartel Labz 11 - OXO 90 caps

Hvězdným hráčem a hlavní složkou v Carte Lavz 11-OXO je Androst-4-ene-3, 11, 17-trione – lépe známý jako 11-OXO. Je to přímý prohormon testosteronu a extrémní posilovač svalů. 11-OXO poskytuje obrovský a rychlý růst svalů a stejně jako zlepšenou rychlost spalování tuků. 11-OXO se ve vašem těle přeměňuje na 11-ketosteron a není metylovaný. Ochrana jater tedy není nezbytně nutná.

Skladem
Kód: 71594
Značka: Cartel Labz
1 900 Kč –12 % 1 660 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Cartel Labz 11 - OXO 90 caps
1 900 Kč –12 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

11-OXO Cartel Labz

Hvězdným hráčem a hlavní složkou v Carte Lavz 11-OXO je Androst-4-ene-3, 11, 17-trione – lépe známý jako 11-OXO. Je to přímý prohormon testosteronu a extrémní posilovač svalů. 11-OXO poskytuje obrovský a rychlý růst svalů a stejně jako zlepšenou rychlost spalování tuků. 11-OXO se ve vašem těle přeměňuje na 11-ketosteron a není metylovaný. Ochrana jater tedy není nezbytně nutná. 11-Ketosteron je oxidovaná forma testosteronu a lze jej popsat jako steroidní hormon s nízkými androgenními účinky. Aktivní látka 11-Ketosteron je mírná a dobře snášená, ale zároveň opravdu silná. 11-OXO můžete užívat začátečníci i pokročilí lidé a ženy – kvůli jeho nízkému androgennímu účinku. Další výhoda kromě efektivního nabírání síly a svalové hmoty a také úbytku tělesného tuku: Může vám dokonce pomoci udržet si svalovou hmotu. Další výhodou je zvýšené libido. Kromě toho snižuje hladinu kortizolu ve vašem těle. Kortizol má katabolický účinek; snižuje svalovou hmotu. Nemůže aromatizovat na estrogen, a proto nemá v podstatě žádné vedlejší účinky. Ale doporučujeme – stejně jako u všech prohormonů – dobrou PCT (terapii po cyklu), aby vaše tělo mohlo po prohormonovém cyklu znovu vytvořit koncentraci endogenních hormonů. Tím zajistíte, že si nabytou svalovou hmotu udržíte. Kromě toho můžete doplnit podporu cyklu. Doporučujeme podporu jater, stejně jako PCT, jako vhodný booster testosteronu pro 20 po cyklu.

Nejdůležitější výhody Cartel Labz 11 - OXO : Růst štíhlé svalové hmoty bez zadržování vody Snížení tuku zvýšení síly Pevné, vysoce kvalitní svaly Zachování svalové hmoty Zvýšená chuť na sex Žádné/málo vedlejších účinků

Doporučené užívání: Doporučené užívání začátečníci 300 mg denně: 3x denně 1 kapsle s jídlem, až 8 týdnů Pokročilí 300 – 500 mg denně: až 12 týdnů Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Výživové doplňky by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu