2 hodnocení

Brutal Labz Muscle Shock Rad-140 60 kapsúl

Selektivní modulátor androgenního receptoru sarm Zvýšení síly a vytrvalosti pro výkonově orientovaných uživatelů V tekutém stavu je extrémně rychle vstřebatelný

Skladem
Kód: 64777
Značka: Brutal Labz
1 500 Kč –16 % 1 250 Kč
Kategorie: Speciální nabídka
Hmotnost: 0.1 kg
Brutal Labz Muscle Shock Rad-140 60 kapsúl
1 500 Kč –16 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Brutal Labz Muscle Shock Rad-140 60 kapslí

Selektivní modulátor androgenního receptoru sarm Zvýšení síly a vytrvalosti pro výkonově orientovaných uživatelů V tekutém stavu je extrémně rychle vstřebatelný

Obsah balení: 60 kapslí

Účinná látka: 7 mg RAD 140 na kapsli

Dávkování: 1 tableta denne Balení obsahuje 60 kapslí RAD 140 a při doporučeném dávkování vydrží přibližně měsíc. Denní dávka se zapije potřebným množstvím vody. Zvýšené dávkování se obecně nedoporučuje, před úpravou dávkování je třeba poradit se s lékařem. Výrobce neodpovídá za zdravotní komplikace způsobené nadměrným dávkováním. Tento produkt doporučujeme v rámci prevence kombinovat s produktem HIMALAYA Liv. 52, který podporuje správné fungování jater.

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Výhody produktu: Buduje svalovou hmotu a podporuje vytrvalost poskytuje vyšší anabolický efekt než testosteron v tekutém stavu je velmi rychle vstřebatelný urychluje regeneraci svalů po tréninku nepodporuje hromadění vody ve svalové tkáni nemá vedlejší účinky Pro koho je určen: osoby s nízkou hladinou testosteronu (zdravotní důvody, užívání anabolických steroidů apod.) kulturisté, kteří se snaží o přemostění steroidních cyklů osoby náchylné na vznik gynekomastie (zduření prsů) Podobné produkty: German Pharma RAD 140/60 kapslí Swiss Pharmaceuticals RAD 140/60 kapslí Tento produkt vám poskytne maximální účinek pouze jako součást dobře nastavené a vyvážené stravy. Při používání tohoto produktu doporučujeme zařadit do stravy aminokyseliny (BCAA), proteiny a gainery.

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu