2 hodnocení

Brawn Nutrition MAX LMG 90 caps

Brawn Nutrition Max LMG je známý jako jeden z nejúčinnějších prohormonů, pokud jde o objem a růst svalů. Harmonicky kontroluje váš přírůstek hmotnosti a optimalizuje jej. Jinými slovy, všechno jde do vašich svalů, místo aby se změnilo na tělesný tuk. Navíc vám dodá extra sílu, která vám umožní vydržet intenzivnější tréninky.

Skladem
Kód: 70095
Značka: Brawn Nutrition
1 170 Kč –17 % 970 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Brawn Nutrition MAX LMG 90 caps
1 170 Kč –17 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Brawn Nutrition MAX LMG

Brawn Nutrition Max LMG je známý jako jeden z nejúčinnějších prohormonů, pokud jde o objem a růst svalů. Harmonicky kontroluje váš přírůstek hmotnosti a optimalizuje jej. Jinými slovy, všechno jde do vašich svalů, místo aby se změnilo na tělesný tuk. Navíc vám dodá extra sílu, která vám umožní vydržet intenzivnější tréninky. Zvyšuje vaše svalové přírůstky v krátkém časovém období, což vede k rychlému získání svalnatějšího vzhledu. Kromě toho nemá žádné závažné estrogenní účinky a obecně málo nebo žádné vedlejší účinky.

Výhody Brawn Nutrition MAX LMG

Max LMG je prohormon, který se užívá perorálně a zpracovává se v játrech. Sloučenina je charakterizována jako mírný anabolický steroid, což znamená, že nepoškozuje játra ani nemá žádné závažné vedlejší účinky. Pokud jde o jeho účinek, lidé, kteří jej užívali, přiznávají, že zaznamenali výrazné přírůstky na váze, že když cvičíte, stává se svalová hmota Jedním z nejúčinnějších vlhkých objemových PH na trhu, LMG nabízí zvýšení velikosti a síly, aniž byste byli methylovaný, tudíž méně toxický, díky čemuž je potenciálně stohovatelný pro pokročilé uživatele

Efekty Brawn Nutrition MAX LMG

Braw Nutrition MAX LMG vám pomůže vytvořit viditelný svalový růst bez zadržování vody nebo tuku. Produkt nemá žádné estrogenní vedlejší účinky, zatímco podporuje štíhlou a silnou svalovou hmotu. NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Nepřekračujte doporučenou dávku. Držte se mimo bohaté děti. Produkt není určen pro použití osobami mladšími 18 let. JAK SE POUŽÍVÁ Balení obsahuje 90 kapslí. Každá kapsle má 15 gramů. Doporučená dávka je užívat jednu kapsli třikrát denně s jídlem. Nepřekračujte 6 tobolek během 24 hodin a přerušte po 6-8 týdnech nepřetržitého užívání.

 

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu