1 hodnocení

Warrior Labz Super EpiTren6 60caps

Warrior Labz Super EpiTren6 60caps Warrior Labz SUPER EpiTren6 je jeden z nejsilnějších anabolických stacků pro hmotu, sílu a energii sestávající ze 3 PH + ochrany jater.

Skladem
Kód: 71478
Značka: Warrior Labz
2 590 Kč –11 % 2 299 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Warrior Labz Super EpiTren6 60caps
2 590 Kč –11 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Warrior Labz Super EpiTren6 60caps Warrior Labz SUPER EpiTren6 je jeden z nejsilnějších anabolických stacků pro hmotu, sílu a energii sestávající ze 3 PH + ochrany jater. Super EpiTren6 je jedním z nejpopulárnějších prohormonů na dnešním trhu pro získání čisté svalové hmoty, která se snadno udrží po ukončení cyklu. Vedlejší účinky jsou mírné a mohou zahrnovat suchost/bolest kloubů, ztrátu libida a agresivitu. Cyklus se doporučuje od 4 týdnů do maximálně 8 týdnů. Dávkování 30-50 mg denně s rovnoměrně rozloženými dávkami během dne, EpiTren6 má krátký poločas rozpadu (6-8 hodin). Uživatelé mohou očekávat přírůstek 3 až 7 kg čisté hmoty v závislosti na stravě a tréninkovém režimu. PCT se doporučuje jako u každého prohormonu. Benefity Úbytek tělesného tuku Budování čistých svalů Hustota a tvrdost svalstva Zvýšení síly, vytrvalosti a energie Žádné zadržování vody Silná anti-estrogenová sloučenina Složení Velikost jedné dávky: 1 Capsule Počet dávek v balení: 60 Hodnoty jedné dávky

                        (1 capsule) % D.V. 2a, 3a-epithio17a methyl-17b- hydroxy-5a-andrstane 12mg ** Estra-4,9,11-Triene-3, Dione 20mg 20mg ** Milk Thistle 100mg ** * denní hodnota nebyla stanovena Dávkování Užívejte 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer. Po skončení užívání se doporučuje zařadit produkty z kategorie PCT. Upozornění Doplněk výživy není vhodný pro ženy a osoby mladší 18 let. Před zahájením užívání konzultujte s odborníkem. V případě zdravotních problémů užívání konzultujte s lékařem. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nekombinujte s alkoholem, jinými omamnými látkami ani výrobky podobného typu. Pokud pocítíte negativní vedlejší účinky, ihned ukončete dávkování. Skladujte na tmavém suchém místě. Výrobce se distancuje od odpovědnosti za následky způsobené nesprávným dávkováním, užíváním během jakkoli zhoršeného zdravotního stavu, v kombinaci s alkoholem, léky nebo omamnými látkami. Produkt se prodává pouze pro laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přimé konzumaci. Výrobce se distancuje od odpovědnosti za následky způsobené nesprávným dávkováním, užíváním během jakkoli zhoršeného zdravotního stavu, v kombinaci s alkoholem, léky nebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu