Neohodnoceno

SWOLE LABS OSTARINE MK-2866 90 caps

Swole Labs Ostarine je selektivní modulátor androgenního receptoru (SARM). Lidé jej také nazývají jménem MK-2866 nebo Enobosarm. MK-2866 je jedním z nejoblíbenějších SARMů na trhu. Kulturisté jej používají k nabrání svalové hmoty nebo k udržení svalové hmoty uprostřed fáze řezání.

Skladem
Kód: 2206
Značka: Swole Labs
1 850 Kč –10 % 1 650 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
swole labs ostarine
1 850 Kč –10 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

SWOLE LABS – OSTARINE (Mk-2866)
Swole Labs Ostarine je selektivní modulátor androgenního receptoru (SARM). Lidé jej také nazývají jménem MK-2866 nebo Enobosarm. MK-2866 je jedním z nejoblíbenějších SARMů na trhu. Kulturisté jej používají k nabrání svalové hmoty nebo k udržení svalové hmoty uprostřed fáze řezání. Při používání Ostarine zažijete nárůst svalové hmoty, má také účinky na zpevnění svalů. Nemluvě o tom, že během kalorického deficitu si můžete udržet svaly a dokonce zvýšit sílu. Nejlepší na Ostarine je, že je užitečný jak při nafukování, tak při řezání.

VÝHODY SWOLE LABS - OSTARINE (Mk-2866)
MK-2866 je nejvíce bezrizikový SARM. Je to dáno jeho velmi mírnou povahou. Hlavní výhodou Ostarine je samozřejmě to, že se dá použít jak k nafukování, tak k řezání. MK-2866 se nepřeměňuje na steroidy podobné estrogenu, takže spaluje tuk úplně. Pomáhá také zlepšit metabolismus vašeho těla a duševní myšlení. Také zvyšuje hustotu kostí tím, že kosti absorbují více vápníku.

Ostarine je nejlepší pro začátečníky nebo kohokoli, kdo nechce příliš rychle hromadit váhu, protože je velmi mírný.

EFEKTY
Swole Labs Ostarine vám pomůže nabrat svalovou hmotu a udržet hmotu během fáze řezání. Svaly, které divoce vybudujete, budou pevné a tvrdé a budete mít více síly a vytrvalosti. Zlepšuje metabolismus těla a čistí vaše soustředění a myšlení. Způsobuje hustotu kostí.

VEDLEJŠÍ EFEKTY

Nepřekračujte doporučenou dávku. Držte mimo dosah dětí. Výrobek je určen ke konzumaci osobami staršími 18 let.

JAK POUŽÍVAT

Balení obsahuje 90 kapslí. Obvyklá dávka je mezi 10 a 30 mg denně. Záleží na tom, zda zamykáte nebo řežete. Nedávné studie ukazují, že většina uživatelů je spokojena se svými výsledky při dávce 20 mg denně.

Bude trvat týden nebo dva, než se účinky projeví. Ostarine má ve vašem systému poločas rozpadu 24 hodin. To znamená, že si ho můžete vzít jednou denně a budete v pohodě.

Kulturisté užívají 25 mg denně po dobu 12týdenního cyklu. Na konci cyklu přiberete zhruba 5 až 6 liber.

INGREDIENCE

Hlavní složkou je MK-2866.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu