3 hodnocení

Swiss Pharmaceuticals Superdrol 80 Kapsúl

SWISS PHARMACEUTICALS SUPERDROL Prohormony představují syntetické látky, které jsou speciálně vytvořeny pro sportovce, a tak se od svého vzniku staly bodem zájmu velkého množství amatérských, stejně tak profesionálních atletů. Jejich pozitivní účinky na zvýšení výkonnosti, síly a svalové hmoty oslovily tisíce uživatelů po celém světě.

Skladem
Kód: 62189
1 590 Kč –10 % 1 419 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Swiss Pharmaceuticals Superdrol 80 Kapsúl
1 590 Kč –10 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

SWISS PHARMACEUTICALS SUPERDROL Prohormony představují syntetické látky, které jsou speciálně vytvořeny pro sportovce, a tak se od svého vzniku staly bodem zájmu velkého množství amatérských, stejně tak profesionálních atletů. Jejich pozitivní účinky na zvýšení výkonnosti, síly a svalové hmoty oslovily tisíce uživatelů po celém světě. Kromě toho se ihned po objevení v americkém trhu ujali svého pevného místa. Proč tomu tak je? Z jednoduchých důvodů. Klasické suplementy byly pro některé sportovce příliš „slabé“, na druhé straně anabolické steroidy představovaly a představují příliš velké riziko poškození zdraví. Doplněk Superdrol může poskytnout obrovské zvýšení síly a hmotnosti, proto je vhodný pro ty, kdo chtějí získat obrovskou sílu a hmotnost. 4-Androsten-3b-ol, 17-on – také zkráceně na 4-DHEA, 4-Andro, 4-Androsteron – je přirozeně se vyskytující prohormon, který se přeměňuje na testosteron. Jeho míra konverze je extrémně vysoká, nemluvě o tom, že je nejvyšší mezi prohormony, a proto je tak silná. Je více než 200% účinnější než testosteron, takže zvyšuje hladinu testosteronu na maximum. To zajišťuje pevné svaly a dobře definované tělo. Androsteron, podobně jako testosteron, svojí slabě androgenní aktivitou reguluje sexuální touhu, tzn. J. Vaše libido, sexuální touhu. Steroidní hormon proto není vhodný pouze pro budování svalů a síly. Protože Superdrol je jedním z nejsilnějších dostupných prohormonů, důrazně doporučujeme podporu cyklu, ochranu jater a dobrou PCT (terapie po cyklu). Tímto způsobem si vaše tělo může po prohormonovém cyklu obnovit svoji vlastní hladinu hormonů a udržet tak získanou svalovou hmotu. Extra silný prohormon pro extrémní budování svalové hmoty Více energie Masivní hromadění hmoty s tvrdými, definovanými svaly Vyššííc výkon Vylepšená sexuální touha Současné snížení tělesného tuku Tento produkt je určen pouze pro vědecké účely a není vhodný pro osoby mladší 18 let.

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu