Neohodnoceno

Sarma-Com Sicko Mode 282g

Sarma-Com Sicko Mode je pokročilé předtréninkové cvičení se silným napumpovacím efektem. Sicko Mode byl doplněn o DMHA, velmi silný stimulant, který zvyšuje váš tréninkový potenciál. Produkt silně stimuluje a dodává energii k výkonu. Významný přídavek pumperů posune vaši svalovou pumpu na zcela novou úroveň. Sarma-Com je značka známá pro velmi zajímavá řešení doplňků.

Skladem
Kód: 2326
Značka: Sarma-Com
1 400 Kč –22 % 1 090 Kč
Kategorie: Americké
Hmotnost: 0.1 kg
sicko mode
1 400 Kč –22 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Sarma-Com Sicko Mode je výkonný bez booster s DMHA!

Sarma-Com Sicko Mode je pokročilé předtréninkové cvičení se silným napumpovacím efektem. Sicko Mode byl doplněn o DMHA, velmi silný stimulant, který zvyšuje váš tréninkový potenciál. Produkt silně stimuluje a dodává energii k výkonu. Významný přídavek pumperů posune vaši svalovou pumpu na zcela novou úroveň. Sarma-Com je značka známá pro velmi zajímavá řešení doplňků. Produkt Sicko Mode dokonale zapadá do chodu společnosti. Doplněk je špičkou na trhu se svým inovativním složením, které efektivně zvyšuje vaše tréninkové schopnosti.

Režim Sarma-Com Sicko je:
- Výkonný ne-posilovač,
- Silná stimulace díky DMHA,
- Nárůst svalové síly,
- Vysoce intenzivní cvičení.

Sarma-Com Sicko Mode obrovská svalová pumpa a posílení v jednom produktu.

Předtréninkový posilovač Sicko Mode je navržen tak, aby během tréninku maximálně podpořil vaše tělo. Velmi vysoký počet pump, včetně pokročilého argininu NO3-T, vám umožní užít si velmi velkou svalovou pumpu nebývalé velikosti. Produkt funguje velmi dobře jako bez boosteru. Stimulační a nootropní přísady zase umožňují výrazné zvýšení koncentrace, koncentrace a intenzity cvičení.

Složení Sarma-Com Sicko Mode:

1 porce, 13,4 g:

SICKO PUMP BLEND

L-Cytrulin – 7 000 mg - obrovská dávka citrulinu 7 g je velmi dobré řešení, pokud chcete maximální pumpu. Působení citrulinu umožňuje zvýšenou syntézu argininu. Arginin zase zvyšuje syntézu oxidu dusnatého, což se projevuje zlepšením svalové a oběhové výkonnosti. Citrulin má také schopnost zvýšit svalovou vytrvalost.

Beta-alanin – 3200 mg – účinky beta-alaninu jsou široce využívány ve vytrvalostních sportech. Bezesporu je to jedna ze složek, jejichž působení umožňuje dlouhotrvající svalový výkon. Beta-alanin způsobuje zvýšení karnosinu ve svalech. Umožňuje rychlejší regeneraci a zvyšuje intenzitu tréninku.

Arginine Nitrate NO3-T – 1200 mg - je velmi silný booster oxidu dusnatého, který má také dlouhý seznam dalších výhod. V první řadě NO3-T vydrží déle než klasické boostery. Doplněk dokáže udržet zvýšenou syntézu oxidu dusnatého po dobu až několika hodin. Arginin nitrát také pomáhá zlepšit funkci nervového systému a dodává sílu a vytrvalost.

SICKO ENERGY a FOCUS BLEND

Bezvodý kofein – 375 mg – základní stimulant široce používaný ve sportu. Kofein ovlivňuje adenosinové receptory v nervovém systému. Zvyšuje hladinu energie, snižuje únavu a zlepšuje náladu. Kofein má také termogenní účinek. Zlepšuje funkci metabolismu a umožňuje lepší využití energie.

DMHA – 180 mg - velmi silný stimulant, silně zvyšuje aktivitu neurotransmiterů a dodává silnou energii, která trvá 2-3 hodiny. 2-aminoisoheptan také umožňuje zvýšení kognitivních schopností. Nootropní efekt má za následek zlepšení koncentrace, lepší soustředění a zvýšenou motivaci.

L-Theanin – 120 mg – je neproteinová aminokyselina, která se přirozeně vyskytuje v zeleném čaji. Protože je schopen projít bariérou, která odděluje krev od mozku, má nootropní vlastnosti. Upravuje náladu, navozuje pocity klidu a zmírňuje příznaky úzkosti a napětí. Zlepšuje kognitivní funkce, pracovní výkon a efektivitu učení. Vědci prokázali, že theanin je prospěšný při zvyšování koncentrace, bdělosti a produktivity.

Theakrin – 100 mg – látka podobným účinkem jako kofein, ale nezpůsobuje příliš rychlou stimulaci. Theakrine má jemný účinek. Podpora bdělosti a pohody. V předtréninkovém doplňku Sicko Mode je jeho působením podporovat funkci ostatních stimulačních složek.

Methylliberin – 50 mg – list kutchy jako Dynamin – také známý jako kyselina methoxylová, je látka, jejíž účinek je podobný kofeinu. Látka se však vyznačuje velmi rychlým působením. Má fungovat jako takzvaný skokový startér, tedy dodat tělu rychlou dávku energie, kterou udrží ostatní složky obsažené v Sicko Mode.

Infinergy – 50 mg - neboli di-kofein malát je druh kofeinu se speciálním účinkem, který nezpůsobuje poklesy energie. Kombinace kofeinu s kyselinou jablečnou účinně zvyšuje jeho vstřebávání, což zvyšuje jeho účinnost. Infinergy se vyznačuje tím, že má prodloužený poločas rozpadu. Jeho účinek postupně slábne a brání vám pocítit náhlý pokles energie.

Yohimbin HCL – 2 mg - je yohimbin hydrochlorid ve své čisté formě. Obvykle se získává synteticky. Yohimbin HCL je jediný alkaloid, který se nachází v extraktech z Yohimbe. Yohimbine HCL je nejznámější formou yohimbinu, který je široce používán v spalovačích tuků nebo jako samostatná látka. Yohimbin ovlivňuje hladiny neurotransmiterů, stimuluje termogenní procesy a podporuje odbourávání tuků. Umožňuje dobrou stimulaci a zvyšuje intenzitu cvičení.

Toothed Club Moss – 700 mcg – standardizováno na 1 % huperzinu – extrakt obsahuje huperzin, který působí zvýšením kognitivních schopností. Huperzin má schopnost pronikat hematoencefalickou bariérou. To znamená, že může vykazovat mnohem silnější nootropní účinek. Působení huperzinu zvyšuje koncentraci a umožňuje vám lépe se soustředit na trénink. Jeho působení také zvyšuje cvičební kapacitu.

SICKO ABSORBUJE VŠE

Extrakt z černého pepře – 10 mg – Extrakt z černého pepře je přísada, která zesiluje účinky složek doplňku. Piperin obsažený v extraktu má vliv na metabolickou činnost jater. To umožňuje lepší využití ingrediencí, jejich větší vstřebávání, což následně umožňuje účinnější působení produktu.

Dávkování Sarma-Com Sicko Mode:

1 porce, 13,4 gramů, 30 minut před tréninkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu