2 hodnocení

Orb Pharmaceuticals Ripfast Amped 60 caps

Orb Pharmaceuticals Ripfast Amped Tento doplněk obsahuje koncentrovaný a silný náboj složek.

Skladem
Kód: 75062
Značka: Orb Pharma
1 990 Kč –30 % 1 390 Kč
Kategorie: Speciální nabídka
Hmotnost: 0.1 kg
Orb Pharmaceuticals Ripfast Amped 60 caps
1 990 Kč –30 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Orb Pharmaceuticals Ripfast Amped Tento doplněk obsahuje koncentrovaný a silný náboj složek. Orb Pharmaceuticals Ripfast Amped kombinuje silné prohormony Epistane a Tren se silnými stimulanty Amp Citrate a Kofein. Dodatečně přidaný Bioperine zajišťuje zvýšení biologické dostupnosti všech složek, takže můžete plně využít jejich účinků. Orb Pharmaceuticals Ripfast Amped má extrémně silný anabolický a androgenní účinek, je dokonce silnější než účinek testosteronu. Doplněk je schopen zlepšit syntézu nových proteinových struktur, zvýšit tvorbu červených krvinek a optimalizovat mineralizaci kostí. Navíc tím, že Ripfast Amped blokuje receptory kortizolu, snižuje produkci kortizolu a související katabolismus. To následně ještě více podporuje anabolické procesy.

Výhody přípravku Orb Pharmaceuticals Ripfast Amped na první pohled: pomáhá vám budovat pevnou a hustou svalovou hmotu podporuje spalování přebytečné tukové tkáně zabraňuje hromadění přebytečné vody podporuje tvorbu suché, tónované a cévní siluety více síly a síly zlepšuje libido a pohodu -bytost zvyšuje soustředění a koncentraci podporuje kognitivní procesy Objednejte si anabolický prohormonový doplněk online nyní! Doporučené dávkování: výrobce doporučuje: 1 kapsle 2x denně Před užitím tohoto přípravku se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Doplňky výživy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě. Orb Pharmaceuticals Ripfast Amped Složení a nutriční informace: Velikost porce: 1 kapsle Počet porcí na nádobu: 60 porcí Balení: 60 kapslí Estra-4,9-dien-3,17-dion: 40 mg 2a,3a-epitho-17a-methyletiool:lochollocholochol 30 mg Amp citrát: Výtažek z brazilského kokosu Mengenangabe: 100 mg Kofein: 70 mg Bioperin: 10 mg *% RDA = procento doporučeného denního příjmu (na základě denní potřeby 2 000 kalorií) Tento doplněk obsahuje koncentrovanou a silnou náplň složek. Orb Pharmaceuticals Ripfast Amped kombinuje silné prohormony Epistane a Tren se silnými stimulanty Amp Citrate a Kofein. Dodatečně přidaný Bioperine zajišťuje zvýšení biologické dostupnosti všech složek, takže můžete plně využít jejich účinků. Orb Pharmaceuticals Ripfast Amped má extrémně silný anabolický a androgenní účinek, je dokonce silnější než účinek testosteronu. Doplněk je schopen zlepšit syntézu nových proteinových struktur, zvýšit tvorbu červených krvinek a optimalizovat mineralizaci kostí. Navíc tím, že Ripfast Amped blokuje receptory kortizolu, snižuje produkci kortizolu a související katabolismus. To následně ještě více podporuje anabolické procesy. Výhody přípravku Orb Pharmaceuticals Ripfast Amped na první pohled: pomáhá vám budovat pevnou a hustou svalovou hmotu podporuje spalování přebytečné tukové tkáně zabraňuje hromadění přebytečné vody podporuje tvorbu suché, tónované a cévní siluety více síly a síly zlepšuje libido a pohodu -bytost zvyšuje soustředění a koncentraci podporuje kognitivní procesy Objednejte si anabolický prohormonový doplněk online nyní! Doporučené dávkování: výrobce doporučuje: 1 kapsle 2x denně Před užitím tohoto přípravku se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Doplňky výživy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě. Orb Pharmaceuticals Ripfast Amped Složení a nutriční informace: Velikost porce: 1 kapsle Počet porcí na nádobu: 60 porcí Balení: 60 kapslí Estra-4,9-dien-3,17-dion: 40 mg 2a,3a-epitho-17a-methyletiool:lochollocholochol 30 mg Amp citrát: Výtažek z brazilského kokosu Mengenangabe: 100 mg Kofein: 70 mg Bioperin: 10 mg *% RDA = procento doporučeného denního příjmu (na základě denní potřeby 2000 kalorií)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu