1 hodnocení

Magnus Pharmaceuticals Andarine (S-4) 100 kapsúl

 

S4 je forma SARM, který se váže na androgenní receptory a vytváří selektivní anabolickou aktivitu. Ve srovnání s anabolickými steroidy Andarine nemá androgenní aktivitu v non-kosterním svalstvu. S4 je SARM s maximálním potenciálem a procesem dezintegrace pouze 4 hodiny.

Skladem
Kód: 2239
1 200 Kč –16 % 1 000 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
andarine s 4 magnus
1 200 Kč –16 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

S4 je forma SARM, který se váže na androgenní receptory a vytváří selektivní anabolickou aktivitu. Ve srovnání s anabolickými steroidy Andarine nemá androgenní aktivitu v non-kosterním svalstvu. S4 je SARM s maximálním potenciálem a procesem dezintegrace pouze 4 hodiny.

Vzhledem k tomu, že andarine se váže na androgenní receptory, může zvýšit sílu a budovat svalovou hmotu, aniž by došlo k zadržování vody v těle, vysušování kloubů a poškození jater. Existují přesvědčivé důkazy o tom, že S4 pomáhá předcházet osteoporóze, což znamená, že bude posilovat kosti a měkké tkáně v těle. Je také ideální pro kulturisty, kteří se snaží udržet nabytou svalovou hmotu mezi steroidními cykly.

Tyto účinky jsou výhodné při léčbě svalové degeneraci, osteoporózy a benigní hyperplazie prostaty. Kromě udržování svalové hmoty může S4 pomoci také vylepšit:

Nezpůsobuje poškození jater

Zabraňuje vzniku gynekomastie

Může být nápomocný při celkovém zlepšení zdravotního stavu

 

Mechanismus účinku:

Jak již bylo řečeno, SARM funguje napájením se na androgenní receptory, což vede ke zvýšené anabolické činnosti. Vzhledem k této stimulaci je produkován další protein, který umožňuje budování svalů. S4 vyvolává růst svalů stejně jako anabolické steroidy, ale bez nežádoucích vedlejších účinků. Pokud chcete svalnatou postavu bez tuku, S4 je tou nejideálnější volbou.

 

Doporučené dávkování:

Období předsoutěžní přípravy – nejideálněji použijte S4: vlastnosti andarine jsou velmi podobné steroidům Anavar a Winstrol. Jediný rozdíl je, že S4 může produkovat lepší svalové zisky. S4 také minimalizuje LPL (lipáza lipoproteinu) – enzymu, který způsobuje hromadění tuků.

Kromě toho andarine také snižuje tuk při zachování a dokonce zvýšení svalové hmoty v nízkokalorickém prostředí. Také zlepšuje prokrvení svalstva a dodává „ostrý“ vzhled.

Doporučené dávkování: 50 mg po dobu 6 – 8 týdnů

Užívá se systémem 2+2 (dva dny se S4 užívá, dva dny je přestávka v užívání)

Recomping: recomping je období, ve kterém se kulturista snaží zredukovat tuk, při současné snaze nabrat svalovou hmotu. Používejte s4 s jiným SARM produkty než je Ostarine. Doporučený příjem je 50 – 75 mg po dobu 4 – 8 týdnů.

Pro rozvoj svalové hmoty a síly: Andarine produkuje silové a svalové zisky, které jsou rychlé, trvalé a velmi čisté.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu