Neohodnoceno

LG SCIENCES TRIFECTA ANDRO KIT

Sada od Lg Sciences Trafecta Kit je kompletní 6týdenní cyklus uzavřený v pěkném balení s potřebnými dietními a tréninkovými tipy a potřebnými informacemi o průběhu cyklu. TriFecta Kit kombinuje ty nejlepší prohormony pro budování silné svalové hmoty a plnou terapii po cyklu, LG Sciences Trifecta Kit je sada, která vás bude motivovat k novým sportovním úspěchům. Obsahuje 2 prohormony M1D Andro a Epiandro 50 a Form-XT pct

Skladem
Kód: 2200
Značka: LG Sciences
3 500 Kč –5 % 3 300 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
trifecta andro kit
3 500 Kč –5 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

LG Sciences Trifecta Kit je komplexní sada prohormonů pro 6týdenní cyklus!
Sada od Lg Sciences Trafecta Kit je kompletní 6týdenní cyklus uzavřený v pěkném balení s potřebnými dietními a tréninkovými tipy a potřebnými informacemi o průběhu cyklu. TriFecta Kit kombinuje ty nejlepší prohormony pro budování silné svalové hmoty a plnou terapii po cyklu, LG Sciences Trifecta Kit je sada, která vás bude motivovat k novým sportovním úspěchům. Obsahuje 2 prohormony M1D Andro a Epiandro 50 a Form-XT pct.

Sada LG Sciences Trifecta Kit je:
Kompletní hromadný cyklus,
Anabolická podpora,
doplněk inhibitoru aromatázy,
Synergické působení,
Rychlé a trvalé účinky.
Sada Trifecta se skládá z:
M1D Andro (3b-hydroxy-androst-5-ene-17-one) - 5-DHEA, nejprodávanější na světě a nejlépe prozkoumaný prohormon, který se přeměňuje na čistý testosteron.

Epiandro 50 – přeměňuje se v konstituci ve Stanolone a stává se velmi androgenní. Epiandrosteron nearomatizuje na estrogen, takže nedochází k zadržování vody a gynekomastii. Tato sloučenina nevytváří velké množství hmoty ve srovnání s jinými prohormony, ale je zvláště dobrá pro zvýšení síly a hustoty a definice svalů, díky čemuž je skvělá pro použití během redukčního cyklu nebo spolu s prohormony, které pomáhají budovat hmotu. Jednou z dalších výhod epiandrosteronu je, že má okamžitý neurologický účinek, takže od první dávky je zvýšená agresivita a vytrvalost při cvičení. Jelikož se nejedná o methylovanou sloučeninu, neměl by nepříznivě ovlivňovat jaterní testy. Nepřevádí se na estrogen (není aromatizován). Neovlivňuje drasticky osu HPTA. Epiandro se používá hlavně jako přísada do prohormonálních zásobníků. Sám o sobě má však především vliv na zintenzivnění redukce tělesného tuku, zlepšuje hustotu svalů a jejich definici.

Form-Xt – Moderní posilovač testosteronu Form-xt. Form-xt je přední produkt určený ke stimulaci produkce testosteronu a kontrole estrogenu, unikátní lipozomální absorpční systém zajišťuje konstantní koncentraci účinných látek v krvi. Form-xt se skládá ze 3 složek: Arimistane, Resveratrol a Epicatchin. Kombinace těchto tří složek umožňuje maximální zvýšení hladiny testosteronu, což přispívá k nárůstu svalové hmoty a síly. Lg Sciences Form-XT je ideální PCT produkt pro použití hned po ukončení cyklu na prohormonech.

Stručně řečeno, Trifecta Kit je komplexní cyklus s „návodem k použití“ pro lidi, kteří si chtějí rychle vytvořit živou formu!

Dávkování:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu