Neohodnoceno

LG SCIENCES CUTTING ANDRO KIT

Sada od Lg Sciences Cutting Andro Kit je kompletní 6týdenní cyklus uzavřený v pěkném balení s potřebnými dietními a tréninkovými tipy a potřebnými informacemi o průběhu cyklu. Cutting Andro Kit kombinuje 3 nejlepší prohormony pro budování silné svalové hmoty a plnou terapii po cyklu, LG Science Cutting Andro Kit je sada, která vás bude motivovat k novým sportovním úspěchům. Obsahuje 3 prohormony Epiandro-50, 17-ProAndro, 1-Andro a pct Form-XT.

Skladem
Kód: 2197
Značka: LG Sciences
4 200 Kč –9 % 3 800 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
cutting andro kit
4 200 Kč –9 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Dosáhněte maximální formy se sadou Cutting Andro Kit
Sada od Lg Sciences Cutting Andro Kit je kompletní 6týdenní cyklus uzavřený v pěkném balení s potřebnými dietními a tréninkovými tipy a potřebnými informacemi o průběhu cyklu. Cutting Andro Kit kombinuje 3 nejlepší prohormony pro budování silné svalové hmoty a plnou terapii po cyklu, LG Science Cutting Andro Kit je sada, která vás bude motivovat k novým sportovním úspěchům. Obsahuje 3 prohormony Epiandro-50, 17-ProAndro, 1-Andro a pct Form-XT.

Sada Lg Sciences Cutting Andro Kit je:
Komplexní sada pro celý cyklus,
Silný anabolický účinek,
Účinný účinek na redukci tuku,
3 silné prohormony,
Umožňuje dosáhnout maximálního tvarování.
Řezací Andro Kit obsahuje:
17-Proandro – konvParaphernalias ke známému prohormonu Stanolone. Stanolon nearomatizuje na estrogen, takže nedochází k zadržování vody a gynekomastii. Tato sloučenina nevytváří mnoho hmoty ve srovnání s jinými prohormony, ale je zvláště dobrá pro zvýšení síly a hustoty a definice svalů, díky čemuž je skvělá pro použití během redukčního cyklu nebo spolu s prohormony, které pomáhají budovat hmotu. Další výhodou Stanolonu je, že má okamžitý neurologický účinek, takže od první dávky je zvýšená agresivita a vytrvalost při cvičení. Stanolon se v těle přeměňuje na DHT. DHT je náš mužský pohlavní hormon, takže zvýší sílu a pomůže udržet svalovou hmotu. A co víc, pomáhá inhibovat DHT přeměnu estrogenu v těle, takže napomáhá vysoušení a vyvolává u uživatele dojem ztráty tělesného tuku, protože je odstraněna podkožní voda. Dalším důležitým plusem je jeho schopnost vázat se na SHBG (sex hormone-binding globulin), což vede ke zvýšení poměru volného testosteronu k celkovému testosteronu. Což je spojeno s velmi výrazným zvýšením libida.

1-Andro – je androgenní pohlavní hormon. Jedná se o nemethylovanou anabolickou sloučeninu navrženou tak, aby uživateli pomohla zlepšit sílu, získat sušinu a především spalovat tuky. 1-Androsteron je nemethylovaná sloučenina, jejímž primárním metabolitem je 1-androstendion (1-AD). Nomenklatura pro 1-Andro je 1-androsten 3b-ol, 17-jedna. 1-Andro se nepřeměňuje na testosteron nebo estrogen, ale ve skutečnosti se mění na 1-testosteron. To v zásadě znamená, že by se neměly vyskytovat vedlejší účinky související s estrogenem, takže můžete očekávat zvýšení tělesné hmotnosti a ztrátu tělesného tuku. Vzhledem k tomu, že 1-AD není transformován na estrogen a má antiestrogenní aktivitu, znamená to, že je to dobrá sloučenina pro použití v redukčním cyklu, protože pomáhá při ztrátě tuku. Díky nedostatečnému zadržování vody v těle nebudou přírůstky násilné, ale stabilní a velmi snadno udržovatelné během cyklu i po něm. Produkty od 1-Androsteron jsou skvělé pro kombinaci s dalšími prohormony a sarma. Vedlejší účinky spojené s užíváním 1-Androsteronu jsou velmi malé, pokud vůbec, protože tato sloučenina není methylována. Nemethylovaná povaha této sloučeniny znamená, že není toxická pro játra. Nežádoucí účinky související s estrogeny, jako je gynekomastie, také chybí.

Epiandro-50 – Studie prokázaly, že tento prohormon způsobuje extrémní tvrdost, sílu a spalování tuků.

Form-Xt – Moderní posilovač testosteronu Form-xt. Form-xt je přední produkt určený ke stimulaci produkce testosteronu a kontrole estrogenu, unikátní lipozomální absorpční systém zajišťuje konstantní koncentraci účinných látek v krvi. Form-xt se skládá ze 3 složek: Arimistane, Resveratrol a Epicatchin. Kombinace těchto tří složek umožňuje maximální zvýšení hladiny testosteronu, což přispívá k nárůstu svalové hmoty a síly. Lg Sciences Form-XT je ideální PCT produkt pro použití hned po ukončení cyklu na prohormonech.

Stručně řečeno, Cutting Andro Kit je obsáhlý cyklus s „návodem k použití“ pro lidi, kteří si chtějí rychle vytvořit živou formu!

 

Dávkování:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu