Neohodnoceno

Hi-Tech Pharmaceuticals Estrogenex Depot 90 tablet

Hi-Tech Estrogenex Depot je nový vylepšený doplněk hormonální regulace pro muže. Vzorec obsahuje mimo jiné chrysin, extrakt Brassaiopsis Glomerulata, Epiandrosteron. Účinné nutraceutikum obsahující pokročilé inhibitory aromatázy, snižuje aktivitu SHBG globulinu vázajícího mužský hormon testosteron

Skladem
Kód: 2458
1 250 Kč –16 % 1 040 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
Estrogenex Depot 90 caps
1 250 Kč –16 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Hi-tech Estrogenex Depot 90 caps estrogen omezující booster testosteronu.
Hi-Tech Estrogenex Depot je nový vylepšený doplněk hormonální regulace pro muže. Vzorec obsahuje mimo jiné chrysin, extrakt Brassaiopsis Glomerulata, Epiandrosteron. Účinné nutraceutikum obsahující pokročilé inhibitory aromatázy, snižuje aktivitu SHBG globulinu vázajícího mužský hormon testosteron.
Estrogenex Depot je:
Zvýšení hladiny testosteronu,
Snížení aktivity estrogenu,
Zlepšené libido,
Zlepšená pohoda,
Zvýšená sexuální výkonnost,
Snižuje kortizol.

Vykazuje pozitivní účinky na anabolickou aktivitu a zvyšuje metabolismus svalových buněk. Receptura působí proti stárnutí, aby obnovila přirozený poměr testosteronu k estradiolu, redukuje nadbytek estrogenu. Účinek Hi-Tech Estrogenex Depot je tvrdá, suchá svalová hmota, zvýšená syntéza testosteronu a zvýšené libido. Produkt navíc redukuje volné radikály tím, že působí jako antioxidační štít.

Složení Hi-Tech Estrogenex Depot:

Brassaiopsis Glomerulata Extract – rostlina je zdrojem inhibitorů aromatázy, které účinně zvyšují produkci testosteronu, inhibují syntézu estrogenu u mužů a regulují endokrinní funkce. Rostlina má silný antiestrogenní účinek, který jí umožňuje zvyšovat hladinu testosteronu a udržovat hormonální rovnováhu v těle. Kromě toho má rostlina diuretické a antipyretické účinky.

N-Benzoyl-L-Fenylalanine Methyl Ester – často podceňovaná proteinová složka s širokým spektrem uplatnění jak v rámci rozvoje postavy, tak anabolických procesů, stejně jako zlepšení soustředění, koordinace nebo svalového pocitu. Přiměřená dávka této sloučeniny významně přispívá k výkonnější nervové soustavě.

8-Brom-7-Methoxychrysin – bioflavonoid přirozeně se vyskytující v propolisu (včelí tmel) a medu. Vykazuje schopnost inhibovat protein DAX-1, což je negativní regulátor funkce proteinu StAR, který určuje míru omezení syntézy testosteronu ve varlatech. Tímto způsobem může chrysin zvýšit sekreci mužského pohlavního hormonu. Navíc vykazuje schopnost inhibovat aktivitu aromatázy, která přeměňuje testosteron na estrogen.

Epiandrosteron – označovaný jako 5α-androstan-3β-ol-17-on, je také známý jako isoandrosteron. Je to steroidní hormon, přirozeně se vyskytující jako metabolit testosteronu. Vykazuje afinitu k androgenním receptorům a aktivuje je. Jeho důležitou vlastností je, že neprochází aromatizací, takže se nemůže přeměnit na estrogen. Navíc vykazuje schopnost inhibovat aktivitu enzymu P450 a stimulovat endogenní sekreci testosteronu. Důležitá je také schopnost epiandrosteronu snižovat aktivitu globulinu SHBG, který váže mužský pohlavní hormon na jeho biologicky neaktivní formu.

9-hydroxy-alfa-naftoflavon – je flavonový derivát. Působí jako inhibitor aromatázy. Je to silný kompetitivní inhibitor aromatázy lidského cytochromu P-450.

Indol-3-karbinol – heterocyklická sloučenina, která omezuje schopnost estrogenů vázat se na jejich receptory. Tímto způsobem podporuje působení androgenů v těle. Dále je také inhibitorem estrogenových receptorů, což má i zdravotní rozměr – snižuje tak riziko rakoviny. Navíc je prekurzorem diindylmethanu, který vykazuje schopnost nasměrovat prekurzorové formy estrogenu k metabolizaci na méně biologicky aktivní formy.

Beta-sitosterol – rostlinný fytosterol používaný k prevenci léčby prostaty. Používá se ve sportovních doplňcích jako přísada ke zvýšení svalové hmoty. Stimuluje anabolické procesy v těle, snižuje vstřebávání cholesterolu.

Extrakt z kopřivy dvoudomé – rostlina a látky v ní obsažené vykazují silné antioxidační, antiagregační, protizánětlivé, hypocholesterolemické a hypoglykemické účinky. Díky těmto vlastnostem je kopřiva stále více zajímavá a neustále se hledají nové preventivní a terapeutické aplikace pro její možné využití u mnoha nemocí a obtíží.

Muira Puama Extract – bylina, kterou indiáni používali jako podporu pro muže. Jeho účinnost je spojena s jeho schopností stimulovat působení androgenů v těle. Má příznivý vliv na libido, zvyšuje sexuální výkonnost a napomáhá k dosažení a udržení erekce. Má také tonizující účinek na funkci nervového systému. Může také zvýšit kognitivní schopnosti díky své schopnosti stimulovat serotonergní mechanismy.

Naringen – bioflavonoid přirozeně se vyskytující v grapefruitu. Má ochranný účinek na kardiovaskulární systém, vykazuje schopnost posilovat cévní stěny a snižovat hladinu cholesterolu. S ohledem na endokrinní metabolismus je aktivní jako silný inhibitor enzymu P450. Stimuluje tak syntézu testosteronu a snižuje jeho přeměnu na estrogen.

Dávkování Hi-Tech Estrogenex Depot:
1 tableta 3x denně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu