Neohodnoceno

Hi-Tech Pharmaceuticals Deca-Durabolin 30 Tablets

Deca-Durabolin se velmi vysokou rychlostí přeměňuje na nandrolon, který je mnohem lepší než testosteron pro budování velkého množství hmoty a síly za pouhých 3-4 týdny! Má také mnohem méně vedlejších účinků než testosteron.

Skladem
Kód: 2179
2 450 Kč –10 % 2 190 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
deca durabolin
2 450 Kč –10 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Hi-Tech Pharmaceuticals Deca-Durabolin 30 tablet

Společnost Hi-Tech Pharmaceuticals vydala jeden z nejsilnějších prohormonů 19-Nor Andro dostupných na dnešním trhu. Jedná se o nejlepší světový anabolický prohormon pro podporu optimálního nárůstu velikosti a síly. Díky sloučeninám v tomto prohormonu je Deca-Durabolin nejlepší kombinovat s jinými prohormonovými sloučeninami, nikoli jako samostatný produkt.

Deca-Durabolin™ nejsilnější legální "nandrolon" prekurzor na trhu

Deca-Durabolin se velmi vysokou rychlostí přeměňuje na nandrolon, který je mnohem lepší než testosteron pro budování velkého množství hmoty a síly za pouhých 3-4 týdny! Má také mnohem méně vedlejších účinků než testosteron. Je to win-win. Další úžasná věc na Deca-Durabolinu je skutečnost, že NENÍ přímo aromatizován na estrogen, takže žádný muž neprší a nepřevádí se na DHT, čímž šetří vaše vlasy!

Proč užívat Deca-Durabolin?
Pokud chcete sílu a hmotnost
Pokud nechcete vypadávání vlasů
Pokud nechcete problémy s estrogenem
Pokud to chcete kombinovat s jiným prohormonem
Pokyny a dávkování

Hi-Tech Pharmaceuticals doporučuje užívat pouze 1 tabletu denně. To je způsobeno vysokým dávkováním přísad. Tento přípravek byste měli užívat po dobu 8 týdnů, což by vyžadovalo dvě lahvičky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu