Neohodnoceno

Hi-Tech Pharmaceuticals Bulasterone 180 tablet

Společnost Hi-Tech Pharmaceuticals zasáhla býčí oko, pokud jde o Testo-Booster s Bulasteronem, vědecky nejvyspělejším doplňkem pro regulaci hladiny testosteronu. Vytvořili jedinečnou kombinaci špičkových ingrediencí aktivujících budování svalů, regulujících hladinu testo a vedou tedy k anabolickému stavu - po celý den!

Skladem
Kód: 2446
1 900 Kč –21 % 1 485 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
hi tech pharmaceuticals bulasterone 180 tabliet
1 900 Kč –21 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Hi-Tech Pharmaceuticals Bulasterone 180 TABLIET

Společnost Hi-Tech Pharmaceuticals zasáhla býčí oko, pokud jde o Testo-Booster s Bulasteronem, vědecky nejvyspělejším doplňkem pro regulaci hladiny testosteronu. Vytvořili jedinečnou kombinaci špičkových ingrediencí aktivujících budování svalů, regulujících hladinu testo a vedou tedy k anabolickému stavu - po celý den!

Všichni muži - kulturisté, siloví sportovci nebo fanoušci fitness - kteří chtějí budovat svaly i sílu a optimalizovat svou hladinu testosteronu, našli jste ideální doplněk v Bulasteronu.

Jaké účinné látky má bulasteron?
Kyselina D-asparagová sodná je aminokyselina, která se používá při biosyntéze bílkovin. Působí jako neurotransmiter v synapsích centrálního nervového systému. Zvyšuje hladinu testosteronu, zlepšuje sexuální výkonnost a zvyšuje libido.

Bulbine Natalensis je jihoafrická rostlina, která dokáže zvýšit libido, zvýšit hladinu testosteronu a současně snížit hladinu estrogenu. Zatímco jiné nestandardizované doplňky mají poměr 1:1, Bulasteron má poměr 100:1: ne méně než 50% steroidních saponinů, 10% sterolů a 2,5% sterolinů.

Tribulus terrestris, také nazývaný (obyčejný) kalapta, koza nebo žlutá liána, je rozšířená rostlina obsahující saponiny. Několik studií prokázalo, že extrakt zvyšuje produkci LH, která spouští produkci testosteronu.

Kromě dalších přísad zvyšujících hladinu testosteronu obsahuje bulasteron 25R spirotstan-5a-diol-6-na-3-na-dekanoát a 5-methyl-7-methoxyflavon podporující anabolickou a antikatabolickou aktivitu. To vede k nárůstu svalové hmoty a síly, jakož ik hubené tělesné hmotnosti.

Výhody Hi-Tech Pharmaceuticals Bulasteron 180 TABLIET:
Zvyšujte hladinu testosteronu
Posílte svalovou hmotu
Zvyšte libido
Zlepšuje sexuální výkonnost
Snižuje hladinu estrogenu
Hi-Tech Pharmaceuticals Bulasteron 180 TABLIET doporučené dávkování:

Navrhované použití
1-3 tablety ráno a 1-3 tablety po obědě nebo před tréninkem. Nepřekračujte 9 tablet za 24 hodin.

Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento výrobek by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a rozmanité stravy.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Hi-Tech Pharmaceuticals Bulasteron 180 TABLIET složení:

Velikost dávky: 1-3 tablety
Počet dávek v balení: 30-90 dávek
Balení: 180 Tablety

Posílení testosteronu s rychlým uvolňováním s technologií trvalého uvolňování Explotab a Methocel: 1550 mg

Kyselina D-asparagová sodná, Bulbine Natalensis 100: 1 extrakt (rostlina), extrakt Tribulus Terrestris 90% steroidní saponiny (60% protodioscin) (ovoce), dehydroepiandrosteron, Rhaponticum Carthamoides 98% extra- 6-on-3-on dekanoát, 5-methyl-7-methoxyflavon, extrakt Quebracho Blanco (kůra)

*% RDA = procento doporučeného denního příjmu (na základě denní potřeby 2 000 kalorií)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu