Neohodnoceno

HI - TECH PHARMACEUTICALS - ANAVAR 180 TABLIET

Hi-Tech Pharmaceuticals Anavar je nově vyvinutý Testo Booster vyrobený pouze pro kulturisty. Anavar je synergický přípravek silného extrémního svalového testoboostra, který sleduje četné metabolické cesty k urychlení růstu svalů a svalové síly.

Skladem
Kód: 2155
2 100 Kč –11 % 1 850 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
hi tech pharmaceuticals anavar 180 tabliet
2 100 Kč –11 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

HI - TECH PHARMACEUTICALS - ANAVAR 180 TABLIET
Hi-Tech Pharmaceuticals Anavar je nově vyvinutý Testo Booster vyrobený pouze pro kulturisty. Anavar je synergický přípravek silného extrémního svalového testoboostra, který sleduje četné metabolické cesty k urychlení růstu svalů a svalové síly. Anavar stimuluje a pohání adenosintrifosfát (ATP) (biomolekula, která podporuje intenzivní kontrakci svalů) do svalových buněk, zvyšuje a udržuje tvorbu oxidu dusnatého prostřednictvím inhibice arginázy, zvyšuje syntézu proteinů, příjem a ukládání glukózy a blokuje katabolické svaly.

První hlavní složkou je 4-androstenolon. Také známý jako 4 Androstene-3b-ol, 17-on nebo jen 4-Andro. Je známo, že 4-Andro zvyšuje hladiny testosteronu a zlepšuje fyzický výkon.

 

Složení:

Další složkou je 1-Androstenolon nebo 3b-hydroxy-5a-androst-1-en-17-onu. Nejjednodušší název je 1-Andro. Co tento hormon dělá, pomáhá vypnout hormonu estrogenu a pomáhá při přeměně DHT, takže můžete regulovat estrogenu v těle, a ne bojovat proti testosteronu. Proto je považován za suchý prohormon a může být použit pro cyklus.

Další složkou je epiandrosterone nebo také známý jako 3b-Hydroxyetiallocholan-17-on, nebo jednoduše jako Epiandro. Také tato sloučenina není převedena na estrogen, takže máte dvě, které pomáhají! Epiandro se přirozeně vyskytuje v pylu borovice a pomáhá zvyšovat pevnost.

 

Hi-Tech Pharmaceuticals Anavar Složky:

Vlastní směs s technologií Extend Rx: 1900mg

S-(2-Boronethyl)-L-cystein hydrochloridu, 2-(S) aminoethyl-6-boronohexan kyseliny, kreatin ethylester, kreatin monohydrát, L-arginin hydrochloridu, inosin ethylester, adenosintrifosfát, 25R Spirosten-5A -3-on, dehydroepiandrosteron acetát, dehydroepiandrosteron cypionát, dehydroepiandrosteron propionát, dehydroepiandrosteron enantát, smilagenin, hekogenin acetát, 6-ketosodiosgenin cypionát, 6-keto-diosyn dyson dekanoát , Naringen 6,7 Dihydroxybergamottin, Quebracho Blanco HCL.

 

Hi-Tech Pharmaceuticals Anavar Doporučení / Dávkování:

Užívejte 3 tablety ráno a 3 tablety odpoledne nebo věčer. Nepřekračujte doporučené dávkování, protože Anavar má velmi silný anabolický účinek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu