Neohodnoceno

Hi-Tech Pharmaceuticals 1-Testosterone 60 TABLIET

 

1-Testosterone Prohormon od společnosti Hi-Tech je perfektní hormonový produkt 3 v 1. 1-testosterone Prohormon zvyšuje hladinu testosteronu, inhibuje produkci kortizolu a reguluje hladinu estrogenu. Kupte si 1-testosteron Hi-Tech v našem online obchodě.

Skladem
Kód: 2167
2 100 Kč –16 % 1 750 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
hi tech pharmaceuticals 1 testosterone 60 tabliet
2 100 Kč –16 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Hi-Tech Pharmaceuticals 1-Testosterone 60 TABLIET
1-Testosterone Prohormon od společnosti Hi-Tech je perfektní hormonový produkt 3 v 1. 1-testosterone Prohormon zvyšuje hladinu testosteronu, inhibuje produkci kortizolu a reguluje hladinu estrogenu. Kupte si 1-testosteron Hi-Tech v našem online obchodě.

Výhody Hi-Tech 1-testosteronu:
- 1-Testosteron Hi-Tech je vysoce účinný zvyšovač testosteronu
- 1-Testosteron Hi-Tech má antiestrogenní vlastnosti
- 1-Testosteron Prohormon podporuje destrukci kortizolu
- 1-Testosteron Hi-Tech je dokonalá směs PCT
- 1-Testosteron Hi-Tech jsou mikrodávky pro vyšší účinnost a kvalitu
- 1-Testosteron Testo Booster má extrémní účinky na zpevnění svalů
- 1-Testosteron Prohormon pomáhá ztratit přebytečnou vodu v těle
- 1-testosteron Hi-Tech vám pomůže dosáhnout zdravé hladiny testosteronu
- 1-testosteron Prohormon pro více svalové hmoty za kratší dobu
- 1-testosteron Testo Booster pro ohromné ​​?zvýšení výkonu
- 1-testosteron Hi-Tech pro více energie - dokonce i během dne
- 1-testosteron Prohormon pro lepší definici svalů
- 1-testosteron Testo Booster na výrazné zlepšení libida
- 1-Testosteron Hi-Tech Pharma pro efektivnější cvičení
- 1-Testosteron Hi-Tech Pharma a zeštíhlení
- 1-testosteron Hi-Tech podporuje spalování tuků
- 1-testosteron Testo Booster pro extra energii

Hi-Tech Pharmaceuticals 1-Testosterone 60 TABLIET:
V nedávné studii zveřejněné v časopise Journal of Applied Physiology byl orální prohormon 1-androsten-3b-ol-17-on, který se přeměňuje v játrech na 1-testosteron, jako účinný miligram za miligram na testosteron Enanthate, zlatý standard pro produkty testosteronu. Velmi málo doplňků výživy bylo podrobeno klinické studii. Aktivní prohormon 1-androsten-3b-ol-17-on byl však předmětem klinické studie na West Texas University of A&M, California Baptist University a University of Texas v Austinu. Výsledky ukázaly, že 1-androsten-3b-ol-17-on je podstatně silnější, než by se jevil strukturálně. 9 mužů získalo průměrnou hmotnost bez tuku 10,4 liber a zvýšení síly o 92,2 liber v celkové zátěži na lavičce/dřepu/mrtvém tahu. To jsou významné zisky z prohormonu. Vědci došli k závěru, že doplněk prohormonu přispěl k výraznému zlepšení svalové hmoty a síly při trénování odporu. I když jsou k prokázání účinnosti kterékoli sloučeniny zapotřebí opakované studie, dá se s jistotou říci, že 1-androsten-3b-ol-17-on je určitě pořádný úder.

1-testosteron vám poskytne čisté zisky, které jsou velmi suché a hubené. To znamená, že s tímto prohormonem nebudete mít mnoho nadýmání nebo estrogenu. Nedostatek estrogenu ve skutečnosti způsobuje, že většina lidí ukládá tento steroid na hladinu 4-andru nebo jiné „mokré“ sloučeniny. To pomáhá zesilovat zisky a zvyšovat „pohodlí“ cyklu. 1-Testosteron ™ vám pomůže dosáhnout čistých zisků, které jsou velmi udržitelné, a pomůže vaší síle projít střechou.

Struktura 1-testosteronu Hi-Tech Pharmaceuticals:
1-testosteron má strukturu podobnou testosteronu, ale dvojitá vazba je na jiném místě. 1-Testosteron je 1,2-dvojná vazba namísto 4,5-dvojitá vazba v jeho A kruhu. Tato mírná modifikace znamená, že molekula podléhá odlišnému metabolismu než standardní testosteron. Nemůže se přeměnit na estrogen prostřednictvím aromatázy, ani se z ní nemůže stát DHT. Díky tomu je velmi stabilní molekula a odolává nejtradičnějším způsobům metabolismu. Studie z roku 2006 stanovila, že 1-testosteron má vysokou androgenní a anabolickou sílu i bez toho, aby byl metabolizován. 1-testosteron se váže způsobem, který je vysoce selektivní k androgennímu receptoru (AR) a má vysokou účinnost na stimulaci transaktivace závislé na AR. 1-testosteron má anabolický a androgenní poměr 200/100, což je lepší než testosteron!

Díky 1-Testosteronu ™ mnoho uživatelů uvádí účinek vytvrzování a zvýšení vaskularizace. 1-Testosteron ™ se jeví jako nejvhodnější pro zvětšení velikosti, i když uživateli také poskytuje neuvěřitelné zvětšení síly. 1-Testosteron ™ je považován za „suchou“ sloučeninu, kterou lze použít ve fázích řezání, ale pro svou pevnost je užitečná i ve fázi spojení.

Díky příznivému anabolickému a androgennímu poměru nejsou androgenní vedlejší účinky při této sloučenině příliš vysoké ve srovnání s jinými steroidy, než je testosteron. 1-Testosteron ™ s orálně aktivním prohormonem 1-androsten-3b-ol-17-onem je stále legálně dostupný a převádí se na 1-testosteron ve dvou krocích. Pouze Hi-Tech má přesně stejnou dávku, jako byla studována ve studii v Texasu/Kalifornii, která se srovnávala s testosteronem Enanthate, zlatým standardem pro produkty testosteronu! Vyzkoušejte revoluční 1-testosteron™ od společnosti Hi-Tech pro mimořádně čisté svalové přírůstky a dramatické zvýšení síly.

Doporučené dávkování:
Jako doplněk výživy užijte 1 tabletu ráno a 1 tabletu večer. Nepřekračujte 2 za den.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu