Neohodnoceno

Hi-Tech Pharma - PROTROPIN 150 TABLIET

Společnost Hi-Tech Pharmaceuticals vyvinula nový produkt PROTROPIN je inovátorem v odvětví kulturistiky a testosteronových boostrů a je jednou z prvních společností, které představily mnohé z testosteronových boostrů, které vstoupily na trh za poslední desetiletí. Výzkumníci z Hi-Tech nedávno vyvinuli patentovaný proces s názvem Cyclosome™ Technology.

Skladem
Kód: 2182
2 200 Kč –13 % 1 900 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
hi tech pharma protropin 150 tabliet
2 200 Kč –13 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Hi-Tech Pharma - PROTROPIN 150 TABLIET
Společnost Hi-Tech Pharmaceuticals vyvinula nový produkt PROTROPIN je inovátorem v odvětví kulturistiky a testosteronových boostrů a je jednou z prvních společností, které představily mnohé z testosteronových boostrů, které vstoupily na trh za poslední desetiletí. Výzkumníci z Hi-Tech nedávno vyvinuli patentovaný proces s názvem Cyclosome™ Technology. Tato jedinečná technologie, kterou vám přinesli lídři v oblasti testo boostrů, zahrnuje zachycení hydrofobních prohormonů a jiných sloučenin zvyšujících testosteron ve formě ve vodě rozpustného komplexu cyklodextrin (CD) v lipozomech. Strategie pro spojení relativních výhod CD a lipozomů do jednoho systému, konkrétně systémů CD-in-lipozomů nazývaných Cyclosome's™. Toto vše si můžete představit jako „trojský kůň“, který projde játry nepoškozený a neporušený. Na rozdíl od zničení v játrech jako všechny ostatní hormonální produkty na trhu, minulé i současné. Tato nová technologie Cyclosome™ umožňuje „trojskému koni“ dodávat produkty a stimulátory testosteronu do systémové cirkulace střevní lymfatickou cestou, čímž se poprvé obejde inaktivace prvního průchodu játry. Téměř všechny předchozí perorální tobolky a tablety vyrobené ke zvýšení testosteronu – včetně samotného testosteronu – se podílejí na „účinku prvního přechodu“, díky kterému jsou aktivní sloučeniny prakticky nepoužitelné.

Cyclosome™ Technology — nejpokročilejší technologie lipozomálního podávání, jaká kdy byla vyvinuta pro biologickou dostupnost, je odpovědí na to, jak dostat do těla špatně absorbované sloučeniny zvyšující testosteron aby mohly fungovat!

Pro přípravu Cyclosome™ je pro tento komplex nezbytné celkové pochopení interakce mezi CD a lipidy pomocí komponentů lipozomů Cycloplex.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ
Užívejte pět (5) tablet denně před spaním. Optimální účinnost by se měla projevit do 1 až 3 týdnů nepřetržité nepřerušované konzumace.

UPOZORNĚNÍ
Tento produkt je určen pouze ke konzumaci zdravými dospělými ve věku 18 let nebo staršími. Tento produkt by neměly používat těhotné nebo kojící ženy. Před použitím tohoto produktu se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče, zejména pokud užíváte jakýkoli předpis, volně prodejné léky nebo máte-li již existující zdravotní stav. Přestaňte používat a okamžitě se poraďte se svým lékařem, pokud se u vás vyskytne jakákoli nežádoucí reakce na tento produkt. Nepřekračujte doporučené dávkování. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu