Neohodnoceno

Hi-Tech Pharma Equibolin 60 TABLIET

Equibolin od společnosti Hi-Tech Pharmaceuticals je dobrým prekurzorem anabolického steroidu „Boldenone“ a ideálním pomocníkem Testo-Booster. Struktura boldenonu je velmi podobná přirozeně se vyskytujícímu mužskému pohlavnímu hormonu testosteronu.

Skladem
Kód: 2170
1 800 Kč –11 % 1 600 Kč
Kategorie: Objem a Síla
Hmotnost: 0.1 kg
hi tech pharma equibolin 60 tabliet
1 800 Kč –11 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Hi-Tech Pharma Equibolin 60 TABLIET
Equibolin od společnosti Hi-Tech Pharmaceuticals je dobrým prekurzorem anabolického steroidu „Boldenone“ a ideálním pomocníkem Testo-Booster. Struktura boldenonu je velmi podobná přirozeně se vyskytujícímu mužskému pohlavnímu hormonu testosteronu.

Dvě z největších výhod: Equibolin má nižší potenciální konverzní poměr na estrogen než testosteron a je více než cokoli, co jste v minulosti zažili. Co to pro vás konkrétně znamená? Můžete zvýšit svalovou hmotu - s nízkým zadržením tuku a vody. To pravé, když držíte dietu nebo chcete-li získat kvalitní svalovou tkáň. Další výhodou je, že přípravek Equibolin vykazuje velmi málo vedlejších účinků, jako je gynekomastie nebo zadržování vody. Stejně jako testosteron mohou mít anabolické steroidy také androgenní účinek, který způsobuje více ochlupení na těle nebo hlubší hlas.

Protože Boldenone váže červené krvinky (erytrocyty), získáte viditelné výrazné povrchové žíly (vaskularita). Musí být nezbytností pro všechny kulturisty, aby prokázali nízký obsah tuku v těle a maximální definici svalů.

Equibolin je založen na novém druhu undekanoátové sloučeniny 3β-hydroxy-1,4-androstadien-17-onu; také známý jako 1,4 andro. Mnoho sportovců užívá buď 1-Andro nebo 4-Andro. Produkt Equibolin mady od společnosti Hi-Tech Pharmaceuticals obsahuje obojí. Tato přirozeně se vyskytující sloučenina zvyšuje aktivaci receptorů a zvyšuje budování čisté svalové hmoty. Equibolin zaujme vysokou biologickou dostupností a většina účinných látek prochází játry, aniž by byla deaktivována 17-ketosteroidem.

Protože Equibolin je nemetylovaný prohormon, steroidní cyklus může být delší než u mnoha jiných doplňků (až 8 týdnů) a není povinné užívat doplněk jater. Zejména během objemových cyklů se ukáže jako zvýšená chuť k jídlu, více síly a energie. Měli byste už začít vidět výsledky za 3 až 4 týdny po doplnění!

Některé výhody Hi-Tech Pharma Equibolin 60 TABLIET:
Kvalitní růst svalů
vysoce viditelné povrchové žíly (vaskularita)
vysoká biologická dostupnost
skvělé anabolické účinky, málo androgenu
rychlé výsledky
Hi-Tech Pharma Equibolin 60 TABLIET doporučené dávkování:
Navrhované použití
2 tablety denně. Neužívejte více než 4 tablety do 24 hodin. Nepoužívejte déle než 8 týdnů.

Před užitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento výrobek by měli konzumovat pouze zdraví dospělí starší 18 let. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a rozmanité stravy.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Hi-Tech Pharma Equibolin 60 TABLIET složky a nutriční informace:
Velikost dávky: 1 tableta
Počet dávek v balení: 60 dávek
Balení: 60 tablet

Undekanoát 3β-hydroxy-1,4-androstadien-17-onu: 75 mg
Extrakt Rhaponticum Carthamoides 100: 1 (rizomy): 250 mg
*% RDA = procento doporučeného denního příjmu (na základě denní potřeby 2 000 kalorií)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu