1 hodnocení

Hammer Labz Recomp X4 60 caps

Hammer Labz Recomp X4 60 kapslí SARM stack Hammer Labz Recomp X4 90 kapslí SARM stack, který způsobuje vynikající nárůst čisté svalové hmoty. Obsahuje kombinaci 4 různých SARM navržených pro zajištění vysoké úrovně anabolismu! Sarm stack byl navržen tak, aby vám pomohl získat čistou svalovou hmotu a výrazně snížit ukládání tuku. Mnoho lidí, kteří používají Hammer Labz Recomp X4, poznamenává, že produkt pomáhá budovat svaly a zároveň podporuje redukci tuku, čímž dochází k rekompozici těla!

Skladem
Kód: 77647
Značka: Hammer Labz
1 850 Kč –11 % 1 635 Kč
Kategorie: Speciální nabídka
Hmotnost: 0.1 kg
Hammer Labz Recomp X4 60 caps
1 850 Kč –11 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Hammer Labz Recomp X4 60 kapslí SARM stack Hammer Labz Recomp X4 90 kapslí SARM stack, který způsobuje vynikající nárůst čisté svalové hmoty. Obsahuje kombinaci 4 různých SARM navržených pro zajištění vysoké úrovně anabolismu! Sarm stack byl navržen tak, aby vám pomohl získat čistou svalovou hmotu a výrazně snížit ukládání tuku. Mnoho lidí, kteří používají Hammer Labz Recomp X4, poznamenává, že produkt pomáhá budovat svaly a zároveň podporuje redukci tuku, čímž dochází k rekompozici těla! Celé je to doplněno přídavkem přírodního anabolického ekdysteronu. Čepice Hammer Labz Recomp X4 60 je: Kombinace nejsilnějších SARM, Čistá svalová hmota, Zlepšení vzhledu vaší postavy, Silný efekt spalování tuků, Pomáhá dosáhnout rekompozičního efektu. Komu je Hammer Labz Recomp X4 doporučen? Produkt pomůže všem lidem, kteří chtějí zlepšit kvalitu svých svalů. Složení pomáhá nejen budovat čistou svalovou hmotu, ale také podporuje spalování tuků.

Díky vybraným ingrediencím podporujícím cvičení bude váš trénink efektivnější a v důsledku toho se zintenzivní i oxidace tuků. Sníte o dosažení estetické postavy? Je pro vás důležitý dokonalý vzhled? Tento produkt je vhodný pro vaši suplementaci. Hammer Labz Recomp X4 60 caps složení: 1 porce, 1 kapsle: Ostarine – 20 mg – je selektivní modulátor androgenních receptorů (SARM), který se váže na androgenní receptory ve svalové a kostní tkáni. Ostarine stimuluje syntézu bílkovin a růst svalů a také zabraňuje jejich rozpadu. Ostarine může také pomoci léčit osteoporózu a úbytek svalů. Ostarine je považován za jeden z nejbezpečnějších a nejúčinnějších SARM, protože nezpůsobuje stejné vedlejší účinky jako anabolické steroidy, např. gynekomastie, zvětšení prostaty nebo poškození jater. S-4 - 20 mg - je další SARM, který se také váže na androgenní receptory ve svalové a kostní tkáni.

S-4 má silnější anabolický účinek než ostarin. S-4 se doporučuje pro pokročilé uživatele, kteří chtějí dosáhnout maximálního nárůstu svalové hmoty a síly. Cardarine – 15 mg – agonista receptoru PPAR-delta (aktivátor peroxizomální polymerázy). Cardarine aktivuje geny zodpovědné za spalování tuků a zvyšování fyzické výkonnosti. Cardarine zlepšuje metabolismus lipidů a glukózy, snižuje zánět a oxidaci buněk. Cardarine může také chránit před srdečními chorobami, cukrovkou a obezitou. Cardarine je ideálním doplňkem pro lidi, kteří chtějí zlepšit svou kondici, vytrvalost a spálit přebytečný tuk. SR-9009 – 15 mg - je chemická sloučenina, která napodobuje účinek fyzického cvičení na buněčné úrovni. SR-9009 ovlivňuje metabolismus, cirkadiánní rytmus a genovou expresi, což se promítá do lepších sportovních výkonů a zdraví. SR-9009 má také protizánětlivé a antioxidační vlastnosti, které chrání tělo před poškozením a stárnutím.

SR má účinek podobný jako cardarine. Rhaponticum Carthamoides Extract – 200 mg – je extrakt z rostliny známé také jako maral root nebo leuzea. Je to přirozený adaptogen, který pomáhá tělu vyrovnat se se stresem a únavou. Rhaponticum Carthamoides Extract obsahuje ekdysteron, anabolickou látku, která stimuluje syntézu bílkovin a růst svalů. Rhaponticum Carthamoides Extract také zlepšuje vytrvalost, sílu a regeneraci po tréninku. Navíc příznivě působí na nervový, hormonální a imunitní systém. Hammer Labz Recomp X4 90 kapslí dávkování: 1 porce, 1 kapsle, 2x denně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu