Neohodnoceno

German Pharmaceuticals Trenstane 60kapslí 10+10mg

Trenstane obsahuje dvě nejoblíbenější látky v jednom produktu. TrenStane vám dává dávky Tren. (Estro - 4, 9, 11 - třít - 3, 17 - dione) a Ep. (2, 3a - Epithio - 17 - methyletioallo cholan - 17b - ol). Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 170
Značka: German Pharma
1 400 Kč –18 % 1 149 Kč
Kategorie: Objem a síla
German Pharmaceuticals Trenstane
1 400 Kč –18 %

German Pharmaceuticals Trenstane 60 kapslí 10+10mg

 Trenstane obsahuje dvě nejoblíbenější látky v jednom produktu. TrenStane vám dává dávky Tren. (Estro - 4, 9, 11 - třít - 3, 17 - dione) a Ep. (2, 3a - Epithio - 17 - methyletioallo cholan - 17b - ol). 

 Účinek obou těchto sloučenin maximalizuje účinky každého z nich a jsou bez zvýšeného rizika a není pro játra toxický. To umožňuje zkušeným uživatelům nasazení cyklu po dobu až 8 týdnů, při tomto cyklu po delší dobu se doporučuje cyklus podpory a posílení jater. Ideálně doplní pestrou a vyváženou fitness stravu, která by měla obsahovat i vitamíny a minerály a kvalitní proteiny pro ještě větší podporu energie.

 

Při nasazení TrenStanu můžete očekávat:

 

- Zvýšení kvality svalů těla

 

- Zlepšení vascularity a zvýšení svalové hustoty a nárůst hmoty

 

- Zvýšení hladiny HGH

 

- Zabránění katabolismu

 

- Extrémní žilnatost

 

Denní dávka: 3 x denně 1 kapsli

 

Trenstane podporuje enormní zvýšení růstu svalů a stimuluje chuť k jídlu. Toto anabolikum od German Pharma je nejvyšší kvality a nejlépe dávkován. To z něj dělá absolutní špičku a TOP produkt v oblasti přísunu energie!
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: