Neohodnoceno

German Pharma M-Drol 60 kapslí

German Pharmaceuticals vzala Superdrol a použila technologii Azine bond, připojila k ní jinou molekulu Superdrolu a vytvořila verzi M-drolí! Tento krok umožňuje M-drolí časem uvolňovat prohormon, který umožňuje, aby v průběhu delšího období pronikl do těla a zvyšuje váš anabolický stav na úroveň, kterou jste předtím nikdy nedosáhly! Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.
Můžeme doručit do:
20.1.2022
Skladem - odesíláme ihned
Kód: 155
Značka: German Pharma
1 000 Kč –5 % 949 Kč
Kategorie: Objem a síla
German Pharmaceuticals M Drol
1 000 Kč –5 %

German Pharma M-Drol 60 kapslí

German Pharmaceuticals vzala Superdol a použila technologii Azine bond, připojila k ní jinou molekulu Superdrolu a vytvořila verzi M-drol! Tento krok umožňuje M-drol časem uvolňovat prohormon, který umožňuje, aby v průběhu delšího období pronikl do těla a zvyšuje váš anabolický stav na úroveň, kterou jste předtím nikdy nedosáhly! Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.

 

M-drolí přináší obrovské svalové a silové zisky.

Anabolikum M-drol pomáhá k obrovským ziskům ve velikosti svalů, síle, zvýšené vaskulární a plnosti svalů bez zadržování vody.

Vedlejší účinky produktu M-drol

Protože M-drol používá technologii časového uvolňování, játra šetří před velkým zatížením, které běžně vytváří normální Superdrol. Klinické studie ukázaly, že German Pharmaceuticals M-drol má malý nebo žádný vliv na jaterní enzymy. Tatáž technologie snižuje riziko, že vaše tělo přirozeně vypne produkci testosteronu. Dávkování M-drol by měl cyklovat 4-6 týdnů. Většina uživatelů by měla začít s 2 tobolkami, zkušení uživatelé mohou užívat max. 3 kapsle denně.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: